Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álom, vagy halucináltam?aggódn...

Álom, vagy halucináltam?aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Épp feküdtem és egy személyre gondoltam aki nagyon hiányzik de ritkán láthatom.Becsuktam a szemem es mintha úgy maradt volna,aztan megjelent az ágyamon ő,ott feküdt teljes egészében mellettem.Nem beszéltünk csak nézett és csodált.Aztán "magamhoz tértem" és gondolkodni kezdtem hogy ez mégis mi volt.Hisz nyilván nem volt ott,csak láttam.remélem csak azért lehetett mert hiányzik nagyon,ilyet amúgy még sosem tapasztaltam
2022. jún. 30. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat gondoltál rá, ezért valószínű egy rövid de életszerű alom volt. Néha ha nagyon szeretnenk valamit, meg tud jelenni egy élethű alom keretében. Szerintem ennyirol van szó :)


De ha teheted, beszélj vele, biztosan hiányzik .

2022. jún. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallucináltál, ne aggódj:)

Álmodozásban "kissé" elmerültél, lehet pár percre el is aludtál.

2022. jún. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen egy bizonyos személlyel, az elmúlt egy évben előfordult többször:/
2022. jún. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez az LSD egyik legjellegzetesebb hatása.
2022. jún. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!