Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha halucinálok és elmondom...

Ha halucinálok és elmondom egy orvosnak akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Nem drogozok, nem iszok alkoholt.

Sokat melózok. Már sérvem is van. Már egy hónapja kímelnek. De...Elég sokat halucinálok már vagy 2-3 éve.

Tehát nem a fájdalomcsillapítók miatt.

Semmi gyógyszert nem szedtem, csak most a derékfájásomra.

Szóval már sokszor aludni sem tudok. Normálisan dolgozni sem valójában.

Még örülhetek, hogy fáj a derekam és ezt mondhatom a főnököknek és a kollégáknak, ha valami igazán nem megy.

Eléggé félek szólni a háziorvosnak vagy pszichológusnak.


Mi lesz ha szólok???

Mi lesz ha elmondom, hogy milyen dúrvákat halucinálok?

Sötét árnyak, árnyemberek, szellemek, fura lényeket látok, hallok és megérzem ha hozzám érnek.

Dúrva, hogy német, angol és fura nyelveket is hallok.

Szóval nagyon élet és valósághű. Vörös, fehér fények, különböző fura bűz szagok stb.

Nagyon kimerít, mert sokáig féltem. Most már vettem két éjjellátó kamerát is, hogy biztosra menjek, hogy ezek valóban hallucinációk. De...Nagyon ilyesztőek, fárasztóak.

Voltam tavasszal neurológián és Ct-n, mert zsibbadt is a homlokom. De nem mutatott ki semmit sem.

Nem tudok róla, hogy skizofrén lennék.


Csak röviden ennyi, köszi, hogy elolvastátok!!!



2019. okt. 23. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bizonyára idegrendszeri vagy pszichés oka van. Ha elmondod az orvosodnak beutal a megfelelő szakemberhez (ez lenne a kötelessége).

Kitartást!

2019. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keresd fel Dr. Tenják Tamást Nyíregyházán. Ő majd segít neked. Tapasztalat!!
2019. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek mindig elalvás/ébredés környékén jelentkeznek? Azért kérdezem, mert hogy éjszakai kamerával akartad felvenni. Ez esetben lehet, hogy hypnagog hallucinációról van szó.
2019. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem vagy skizofrén, mert van betegségtudatod. Viszont pszichiáter szakorvos segítségére lenne szükség, mert ilyen panaszokkal elsősorban ők foglalkoznak. Elvileg nem kell hozzájuk beutaló.
2019. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Én skrizofén vagyok.

Nekem is ilyen tüneteim voltam.

Gyakorlatilag 95%-ban ugyan ezen mentem keresztül.

Most gyógyszert szedek és sokkal jobb így.

Menj el orvoshoz, mert csak rosszabb lesz.

2019. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hááát...Tudjátok én érettségikor voltam pszichiátrián.

Nagyon jól éreztem magam és nagyon jó napom volt. Hírtelen a szünetben a padon voltam és mikor felemeltem a fejemet miondenki bámúlt. Csupa nyál voltam.Nagyon remegtem. Mindenki azt mondta h hírtelen leborúltam a padra és hangosan sírni, zokogni kezdtem stb.

Jó sokáig rosszúl voltam. Epilepszia szerű kitörésnak állapították meg. Xanax stb. azt mondták h pánikbeteg vagyok. a gyógyszerektől nem tudtam normálisan aludni, mert nagyon sok erős áálmaim voltak. stb. mellékhatások.

Inkább abbahagytam mert már tényleg pánikbetegnek éreztem magamat. majdnem felrúgtam az optikusomat is.

3 hónapig szedtem, abba hagytam és egy évig rohadtúl szenvedtem.

azóta mások ha mondjják h xanaxot, nem tom mijen gyógyszert szednek én rosszúl vagyok...nekik nagyon jól bevállik. én nekem nem.


Szóval elsősorban a gyógyszerektől félek.

Nálunk mindenki mindenben nagyon -hát nem szakember hiába is állítják róluk. kontárok inkább.Arra megy mindenki h rosszúl csináljanak meg mindent.

Szóval ha esetleg baleset ér akkor inkább jobban jár az ember ha törött marad az a végtagja stb.


szóval....eléggé félek.

van pánikbeteg bátyjám. nem dolgozik. retteg az emberektől és még ki menni is. rohamai lesznek. bár én nem láttam sohase. és fel sem tudom fogni a pánikbetegséget. hiába éltem vele eggyütt 23 évig. nem tudom mijen az. az h tapasztaltam 2 hónapig. inább a bele nem értés zakkantott meg.


érdekes h néha néha tudatlan állapotaim is voltak.

de..az h halucinálok érdekes h ahhoz képest elég tudatos vagyok.

szóval szerencsémre nem hagyom h bele kergűljek.

bár tavasszal majdhogynem öngyilkos állapotban voltam.

mindíg depressziós voltam. de mostanság valamiért nem.


szóval nincs is most depresszióm. Meglehet h nem vennének komolyan az orvosok sem.

1. nem találnak semmijen agyi problémát. 2, nem vagyok depressziós. 3.a volt problémáimról nem akarok beszélni. örülök h most nincsenek.


elmondom a halucinációkat, ostvoshoz kerülök. de nem akarok beszélgetni.


a gyógyszerek és a beszélgetések tartanak fel, hogy egyáltalán foglalkozzak a halucináció bajaimmal.


nem tudom mi a skizofrén...csak azt h azért tudok hangulatváltozásokon áátmenni. de sztem inkább ez hormonális.Nő vagyok. Sokszor mondogatják h fiús vagyok. bár szerintem inkább csak mások bénáskodnak.nem hiszem h fiús az ha valaki határozott és nem bénáskodik. a nők meg nem bénáskodóak.



Az is eléggé kikészít h a munkahelyemen nagyon nagy idióták vannak.Nem tudom elviselni. Meg hogy a munkán kívűl is találkozok vagy csak tapasztalok idiótákat.

Inkább arra szednék gyógyszert h az ilyen embereket kibírjam. Inkább a halucinációkat választanám-pedig voltak nagyon dúrvák.


Hát legtöbbször igen úgy félálomban vannak ilyenek,de volt h totál fent voltam. Otthon is és sajnos a melóban is. Volt h csak itt neteztem és a fülemhez közel furulyáztak.

a szomszédaim is nagyon hangosak. éjjel nappal fenn vannak. sohase tudok pihenni. nappal állandó felújítási zajok, éjjel meg veszekedések, gyerekhisztik stb. sikítoznak a gyerekeke stb. Meglehet h tőlük halucinálok. Bár volt h sokáig elég csendesek voltak mégis haluztam. Most is elég csendesek de haluztam.

Valami olyasmit h egy szellem szólt h valaki valamit tán megőlt. vagy nem tom. Kértem én hülye h segítsen felkelnem. Megfogta a kezem és felhúzott.

Mostanság nem kapcsolom be a kamerát. minek ha nem vesz fel semmit.

szóval már vissza merek aludni. de kimerít még így is.mintha kiszívnák belőlem az energiáimat.

de inkább most már kerülöm a kávét és az energia italokat. így jobb.

2019. okt. 24. 04:10
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Olvass utána a szervezett zaklatásnak. A hallucinálás nem más mint egy fegyver miatt van amit úgy hívnak hogy "V2K" katonai fegyver. Ezt a hadsereg is használja. Illetve megszerezték a bűnözők. A darkweben eladják jó kis pénzért akárkinek. Így akárkit becélozhatnak vele. Régen is létezett ez a fegyver. Pontosabban az 1800 éves végén találták fel. Csak akkor még nem volt fejlett mint manapság. Mivel fejlődött a technológia így ez a fegyver is fejlődött. Ezt a fegyvert már iskolákban is bemutatták. Képes hangokat és képeket küldeni az agyba. Azt is kiterítettem hogy 1 célszemélyre fizetnek milliókat. Általában valaki a környezetedben felbérelt egy csapatot hogy teszteljék rajtad a legújabb haditechnológiát. Ez nem vicc. A CIA és az FBI aktájában is benne van a szervezett zaklatás jelenség. Csak titkosított. Tehát résztvesznek benne rendőrök,orvosok,színészek is. Általában a családtagod,barátokat lefizetik valamivel. Pl. Egy vállalkozás,sok pénz. Stb. Tehát nagyon figyelj oda.
2019. okt. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

????

Olyan ostobákkal dolgozok h nem igaz.

Tuti hogy nem is ismernek ilyen fegyvereket.

Azt akarod h paranoiás legyek???

Fanatizálni akarsz?

Normális vagy???

Olyan ostobák a munkatársaim h 4-ig sem képesek elszámolni.KOMOLYAN!!!

Az egész városlakó tök gyagya...

37 éves nő nem képes felfogni, hogy mi a körzetis fogorvos. Nem hiszem h sohase járt volna fogorvoshoz, hisz normálisan öltözködött.

A családom???

Szegények, mint a templom egere...

Hogy majd pont őket fizetik le...


Én halucinálok. De nem vagyok paranoiás őrült.

Te eléggé annak tűnsz...

Nem sokat kaphatnak. Én nem vagyok átlagos.Vagyis nem viselkedek átlagosan.

Nem vagyok vallásos és a halucinációimra nem rohanok a templomba és paphoz.

Nem vagyok fanatikus h másokat is ilyesmikbe ráncigáljam.

Nem vagyok téveszmés h mondjuk valakire rákenjem a dolgokat.

Nem vagyok paranoiás h most elhiggyem amiket ide írogattál.

Nem fogom spiritistának kiadni magam, csak azért mert szellemeket látok és hallok.

Volt idő amikor le se mertem kapcsolni a villanyt, vagy nem mertem aludni.

De most már egyáltalán nem félek.

Tehát nem sokat kereshetnének velem....


Vizsgáltasd ki magadat...

Normális válaszokra várok és nem paranoiás buzdításokra, köszönöm!!!

2019. okt. 24. 10:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy paranoiás de az orvosok direkt szúrják el a beavatkozásokat... AHA! :-D Hát be lehet kattanni otthon is...
2019. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Látod kedves Kérdező. A 7es beteg ember, te nem.

Számomra az érdekes hogy elég jól megfogalmazod a mondanivalódat. Sajnálom ha teher neked a mostani állapotot, nem sok tanáccsal tudok szolgálni.

2019. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!