Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-sek! Milyen kényszergondol...

OCD-sek! Milyen kényszergondolatok gyötörnek titeket?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szarul viselem őket. Lehet ezzel gyógyszer nélkül mit kezdeni? Tudtommal nem...:/
2022. jún. 30. 21:25
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem jelenleg, hogy nem szeretem a baràtomat. Felkelek egyből az jut eszembe(szószerint, hogy "nem szereted") A semmiből jött.Borzasztó mérgező, es 0-24-ben a fejemben van,mintha mondaná valaki. Ezelőtt fél évig megint más volt. Stimulotont kaptam rá,ami arra jó, hogy ne legyèl depressziós

.

2022. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem szeretem a gyerekemet, ami marhára nem így van. Meg hogy bántani fogom (már elég nagy, sosem bántottam, pedig eleven kissrác).

Ezek a legkínzóbbak, van olyan is, hogy félek, hogy random odamegyek az utcán és fellökök egy öreg nénit,mivel pont segíteni szoktam nekik ez is igen rosszul érint. Amióta tudom hogy ez OCD, azóta legalább nem jutok el a pánikrohamig, tudatosítom, hogy ez csak kényszergondolat, de igencsak elrontják a napomat, sokat sírok ezek után :(

Az utóbbi évem nagyon durván stresszes és embertpróbáló, előtte évekig! szinte tünetmentessé szelídült az OCD-m. Bízom benne, hogy megint így lesz..

2022. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es! A felfokozott stressz okozza. Nekem is az okozta az elég durva kényszer gondolatot. Munkahelyet kellett váltanom és azóta rendben vagyok.
2022. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!