Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegségekre irhatnak...

Mentális betegségekre irhatnak fel gyógyszert ?

Figyelt kérdés

Azután érdeklődnék, hogy erős pánikbetegségre, szorongásra és enyhe kezdőleges depresszióra kaphatnék gyógyszert. Az én orvosom folyamatosan vitaminokat ír fel amikből már elegem van. Először magnéziumot szedtem 4 hónapig, majd 2 hónapig c-vitamint és most vegyesen vassal . Lehet én vagyok rosszul bekötve és az én mentális állapotomra nem hatnak a vitaminok. A pánikbetegségem rosszabodott múltkor elájultam az egyik rohamomnál, 5-8 percig voltam eszméletlen. Orvosnak jeleztem de nem tett semmit, azt mondta pihenjek. A szorongásom is rosszabodott, nem tudok enni 20 kg fogytam és lehet anorexiás vagyok. Próbálok enni de annyira szorongok, hogy egy falatot is képtelen vagyok lenyelni. Az enyhe depresszióm sem jó mert, rengeteg mindenben gátol az életben. Nem tudok normálisan élni, nem tudok aludni, enni... az utcára nem merek kilépni. Félek, hogy megint elájulok vagy rosszul leszek. Ha a vitaminok segítenek akkor milyeneket tudnék még szedni ? Az egész pánikbetegség, szorongás telhesen kihat az életmre és már élhetetlen. Pszihológust pedig nem találok, esetelg ők tudnának segíteni ?


Köszönöm a válaszokat !



2022. júl. 1. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Milyen orvoshoz jártál eddig? Pszichiátert keress fel sürgősen, vagy ha eddig is pszichiáterhez jártál, akkor keress másikat. Pszichológus gyógyszert nem írhat fel, hozzá esetleg terápiára küldhetnek. Ha magánrendelő szóba jöhet, akkor lehetőleg olyat keress, ahol kifejezetten ilyen problémákkal foglalkoznak.
2022. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez menj, és majd az ő diagnózisa alapján fogsz kapni megfelelő gyógyszereket.
2022. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!