Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mièrt nem akarok dolgozni?

Mièrt nem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés
23 èves vagyok volt már vagy 15 munkahelyem de állandóan mindig mindenhol sírtam . De szó szerint, nem volt mèg olyan munkahelyem ahol ne sírtam volna vagy gyomorgőrcsel megyek be. Nem az emberekkel van baj ès nem is a munkával , sok helyet szerettem is de egyszerűen azt èrzem hogy otthon akarok lenni . Egyszerűen nem akarok ott lenni , holnap is kell mennem de már 3 szor szírtam ès tiszta ideges vagyok aludni sem bírok azèrt mert mennem kell. Nem akarok de annyira nem hogy azon gondolkoztam el töröm a lábam vagy valami .

2022. júl. 4. 01:58
 1/7 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy minden munka iszonyatosan lefáraszt. Dühkitörèseim vannak , hisztirohamaim, feszült vagyok ha dolgoznom kell . Èrzem ez nem mehet így tovább ebbe tönkre fogok menni ,ez nem normális . Nem tudom mi bajom van
2022. júl. 4. 02:03
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Azt tanácsolom, hogy kezdjél el olyat tanulni amit szeretsz. Továbbá ha magadank dolgzol teljesen más, mintha alkalmazott lennél. Nem hinném, hogy csak veled van a probléma, maga a rendszer is rossz, elavult, fejleszd magad, és csináld azt amit szeretsz.
2022. júl. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert még nem nőttél fel, szüleid nem igazán az életre neveltek.
2022. júl. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, valami más állhat a hatterben. Ezt így nehéz megmondani. Egy pszichologus felkeresése sokat segítene. Nekem is volt hasonló korszakom / van . Imádtam dolgozni sőt egyetem mellett is szerettem, aztán hirtelen elkezdtek szorongás tuneteim lenni munka előtt, sok napot igyekeztem kihagyni vagy betegség miatt letudni. Nem utalok dolgozni, inkább az emberek miatt van, talán nálad is ilyesmi, de mindenképp szakember lenne jó. Itt nem fogsz kapni normális tanácsot .
2022. júl. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Én is utálok dolgozni, sőt az idegeimre megy a munkahelyem. Keresek mást folyamatosan, de sajnos nem találok. Családi okok miatt nem tudok már 3 szakot vállalni, max 2-t. Jelenleg egy szakban dolgozom, de természetesen ilyet is olyat is néztem. Mivel ráment az egészségemre a jelenlegi munkahelyem, ezért sokkal fokozottabban látogatom a különböző munkahirdetéseket. Nyilván most van egy fizetésem, ami alá csak minimálisan adok és csak akkor ha helyben találok munkát. Máshova ugyanennyiért vagy többért mennék el. Ne aggódjatok nem keresem rommá magam, de azért megvan a határ.
2022. júl. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 árokpart ***** válasza:
45%
Kérdező! Eszedbe ne jusson, hogy a pszichiátriára vágyjál. A bírói-igazságügyi szemlén sírva könyörögnél, hogy bármilyen aljamunkát is elvégezz, csak otthon reggel ébredhess és elhagyhasd a kórház épületét. A kórház épületéből ha kinézel, még a legutolsó koldusról is azt fogod hinni, hogy hozzád képest neki a legjobb dolga van , mert szabad ember. Két hetet voltam kényszerpihenőn a kardiológián pedig ez egy sima kórházi osztály, ha pár napot mé bent kellett volna maradnom tönkrementem volna bele. Nem kis poszttraumás stresszem votl utána jópár hétig. Ha az egyik munkahely nem tetszik, akkor keressél másikat szerencsére munkaerőhiány van, nem olyan világot élünk mint 2010 előtt, hogy nem tudsz válogatni. Olyna munkahely nincsen ahol sehol sem érzed jól magad. Barátkozzál, haverkodj a többiekkel és akkor minden rendbe jön.
2022. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mai generacio rakfeneje . Elet alol fel vagy mentve, allj be a sorba a xanaxert es a leszazalekolasert. Hagyjd majd mi dolfozunk
2022. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!