Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggeli depresszív hangulat...

Reggeli depresszív hangulat mitől van és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós, de reggelente rögtön felébredés után kb annak érzem magam. Amikor kinyitom a szemem, felébredek, rossz hangulatom van, azt érzem, hogy nincs kedvem semmit sem csinálni, nincs kedvem az aznapi programokhoz (akkor sem, ha tök lelkes voltam, amikor elterveztem), nem akarok semmit, szomorú vagyok. Vannak dolgok, amikre ha reggel gondolok, akkor inkább aggodalom tölt el, napközben meg lelkesedés.

Napközben ez nincs így.

Nagyon jó alvó vagyok, tudok éjjel aludni, alszom eleget (9 órákat, de a 8 mindig megvan), nem is ébresztőre kelek és lefekvés előtt sincs semmi bajom, nem vagyok frusztrált.


19L


2022. júl. 5. 07:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hormonok játéka, viszonylag köztudott, ezért is lett népszerű a reggeli torna, amely tényleg segít az ébresztésben is a vérkeringés frissítésével és a hála áradat, vedd sorra, hogy miért vagy hálás, akár hangosan is mondd ki azokat, hogy erősítsd a hála erejét.


Hosszú légzés, vízivás kelés után legalább egy pohárral.


Próbáld ki ezeket, aztán írj, hogy mire jutottál!

2022. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!