Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már nem látom...

Mit tegyek, ha már nem látom azt életértelmét, nem akarok semmit csinálni és szívesen venném, ha vége lenne?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék öngyilkos lenni, de őszintén megkönnyebülnék, ha valami halálos betegségem lenne vagy bármi ami véget vetne ennek az ürességnek, kedvtelenségnek.

Nem szeretem a kinézetem, se a személyiségem. Nincsenek barátaim, sose volt párkapcsolatom, a testvéremnek és a szüleimnek is teher vagyok. A macskáim okoznak örömet most már semmi más.



2022. júl. 5. 19:18
 1/7 anonim válasza:
53%
Az eső egy szervi vizsgálat lenne. Ha az rendben akkor pszichológus.
2022. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
*első
2022. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Mintha én írtam volna. :(( Nehéz ez. Mondjum nekem volt kapcsolatom és a külsőmmel nincs bajom, de kb. ennyi. Amúgy minden más hasonló, hasonlóan érzek.
2022. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Sokan érzünk így, nem mindenki tud lelkesedni a"divatos" néha üres célokért.

Fontos lenne azonban hogy valamilyen formában megpróbálj hasznos lenni társadalmi szempontból.

Segíteni másoknak, apró jó dolgokat tenni, stb.

2022. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1: Szervi vizsgálat alatt mire gondolsz?

2: Nagyon sajnálom, hogy te is ezt érzed :( te hogyan kezeled, mit teszel, hogy jobb legyen?

3: Még ha a divatos és üres célok nem érdekelnének, sajnos tényleg semmi nem érdekel. Alapvetően szoktam segíteni itthon/ másoknak is, de csakis, ha jól érzem magam.


Ezt nem írtam le de kényszeresen kaparászom, tépkedem a bőröm kis korom óta ez az egyik oka, hogy tükörbe nézni is képtelen vagyok, de ezt csak azért írom ide le, mert a bőrgyógyászom szerint emiatt pszichológushoz kéne mennem én erre viszont nem gondoltam (szerintem ilyen dolgokkal nem törődnek a pszichológusok vagy nem tudom)


Mindenki kapott tőlem hasznos értékelést, igazán hálás vagyok a válaszaitokért

2022. júl. 5. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen "hozott" tünetek sokszor egy szándékos beépîtett katalizátor, hogy az okok és válaszok keresésére motiváljon.

Lehet előző életbeli karma, de lehet pusztán egy folyamatos jelzés, amivel muszáj leszel foglalkozni.

Ha gyűlölöd a tükröt, akkor javaslom félhomályban 10 percig figyeld az arcod a tükörben, fókuszálás nélkül. Nagyon érdekes dolgokat láthatsz.

Meditációt javaslok.

2022. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1. Saját példámból kiindulva hol depressziós voltam hol szárnyaltam. Ez a mániákus depresszió tipikus tünete. De egy speciálisabb vérvizsgálattal (cukrot ítattak velem majd óránként vért vettek) kiderült hogy kezdődő cukorbetegségem van. Óriási mazlim van hogy idoben kiderült mert ebben a stádiumban még visszafordítható. Nem biztos hogy neked is van de ez végülis egy elég egyszerű vizsgálat ha ez van neked is akkor csak arra kell odafigyelni hogy mit mivel mikor eszel S jelentős eleminősegjavulas lesz. Szóval nekem pl. felesleges lett volna pszichológushoz mennem. Lehet neked is van akár ez akár teljesen más alapbetegség és amit ha kezelnek minden megváltozik. De ha nem akkor lehet rajtad pont a piszchologus segítene. Én saját példámból kiindulva azt javaslom intezz el egy cukorterheleses vizsgálatot. Ha az tökéletes az csak jó. Akkor lehet keresni tovább hogy mi lehet a baj. Már nincsen tippem hogy mit kell vizsgálni ehhez már egy orvos kell akinek részletesen elmeséled hogy pontosan mit érzel. Ha mégis cukor gondod van akkor máris jobban leszel ha erre odafigyelsz.
2022. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!