Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik lelki elsősegély,...

Létezik lelki elsősegély, "krízisvonal" 0-24 online chat formában?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy a telefonos beszélgetés, nem tudom kifejezni magam és nem érzem hogy bármit adna. A személyes beszélgetéssel rendben lennék de ezek nem arról szólnak. Ilyenkor chatelni nem lehet valami szolgálattal? Nekem sokkal többet segítene.

2022. júl. 7. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Hát ba---meg ez de hasznos volt. Már rákerestem mielőtt kérdeztem. 18 felettieknek nem találtam. De lehet valaki tud valamiről amiről én nem. Ezért merészeltem feltenni a kérdést.
2022. júl. 7. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Valahogy chatben nem hiszem, hogy ez működik. Élőben és hangban más. Ha valaki ilyen helyen dolgozik, az egy csomó mindent lát, milyen telefonról hívsz, adott esetben, ha olyan dolgot mondasz, be is tud mérni, chaten ez nem megy.

1: rákeresni rá tud bárki, ezzel nem segítettél a világon semmit. Mondjuk én sem.

2022. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
116
2022. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
116123 vagy 06 80 810-600
2022. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezek szerint chat az nincs. A telefonhívás a rémálmom de talán egyszer megpróbálom ha eljutok odáig. Az is baj nem tudok sehol nyugodtan telefonálni, pedig anélkül nem jönnek a szavak. Itthon még egy hétig itt van ez a két idióta lakótársam, a lakás meg olyan hogyha hangosabban veszel levegőt már azt is hallják. Kint meg olyan érzésem bármikor előléphet valaki valahonnan, vagy meghallhatnak.
2022. júl. 7. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha szeretnél, nekem írhatsz, ugyan nem vagyok semmilyen szaki, pár kedves szóval lehet tudok segíteni.


29/n

2022. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
7: Köszi, szerintem most megpróbálok aludni. Reggel munka és biztosan megőrülök ha még kialvatlan is leszek.
2022. júl. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!