Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék uralkodni magamon?

Hogyan tudnék uralkodni magamon?

Figyelt kérdés
Nekem nagy probléma ez!A párommal sokat veszekszünk.Ha egy pici dolgon felhúzom magam,akkor már előjön minden,mindennek elmondom,fejéhez vágok mindent,közben érzem,hogy húzom fel magam.Ilyenkor nem szeretném,de idegsokkos leszek és félek,hogy ezért elveszítem a páromat!!!!AKKOR nem tudok uralkodni magamon és később mindent megbánok,nagyon rosszul érzem magam miatta,bárcsak ne is mondtam volna semmit...:( Mintha nem is én lennék olyankor...:(Hogyan kell ezt kezelni?Ne írjatok olyat,hogy számoljak 10-ig,mert az nem használ,sajnos.Mindenkinek köszönöm az építő jellegű hasznos választ!
2010. szept. 21. 09:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A rettenetesen eleven kifejezés nem negatív!!!Nem szeretném,ha megülne a sarokban!Imádom a gyerekemet!:)

Nagyon sok minden van,ami miatt idegeskedem,napközben nem tudok lefeküdni, ha pihen a babám,mert ott a házimunka...

A férjem nem túl segítőkész,talán ezzel lehet baj.Nagyon köszönöm a válaszokat és a segítséget,aranyosak vagytok!

2010. szept. 21. 09:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Na latod, csak kiderul, hogy mi a gond!

A parodat kedveseggel es szereretettel tudod megprobalni "iranyitani", megvaltoztatni, de haraggal soha, ezt jegyezd meg.


A ferfi buszkeseg! Biztosan hallottal mar errol?

Nem egyszeru a ferfit kezelni, de Neked kell megtanulni a "hasznalati utasitast", mivel Te elsz Vele.

De ne ijedj meg, mert ez termeszetes, minden kapcsolatban ez igy van, mert vannak szokasok es tulajdonsagok, amiket nehezen tudunk elfogadni a masikban, eppen ezert kell ezen dolgozni, es tapasztalni, egy haladni is, es tenni azert, hogy jobban mukodjon.


En is hazas vagyok, es tapasztalatbol tudom, hogy amikor szereted a parod, akkor Te tudsz valtoztatni rajta, de csak turelemmel es szeretettel, ami igen nem egyszeru, de jobb akkor, amikor tovabbra is vele szeretnel elni.


Enis igy "fedeztem" fel az 1 heti szabad napomat, amikor hasonlo problemaim voltak, s nem mondom, hogy a parom ugralt oromeben, de megindokoltam es kimert voltam, igy amikor mar latta a javulast, az eredmenyet annak, hogy sokkal nyugodtabb lettem, akkor mar elfogadta es megszokta, es megmaradt a szeretet is.


Dr Joseph Murhy Benned a gyogyito ero!, A boldogsag titka stb.

Ezek a konyvek is nagyon sokat segetettek pl. es ajanlom Neked is, amiket kony antikvariumban is betudsz szerezni, mivel olcsobbak is, es regi konyvek.

Probald megtalalni a modjat, hogy mindennap mozogj, tehat seta, vagy futas!

Ez is 1 nagyon jo relaxalasi modszer, mivel egyedul vagy, friss levegon vagy, s ne gondolkozz, csak a termeszetre figyelj.

Csodalatos az elme megnyugtatasara!

Hidd el, En mar tapasztalt vagyok, mivel nagymama vagyok, s lanyomnak is eppen ebben segitek most, s ekkora az unokam is, es tudom, hogy mit javaslok.

Ne hanyagold el magad, adjal magadra, "kenyeztesd" magad!


Amikor igy teszel, ujja fogsz szuletni!


Fel a fejjel es ne keseredj el, mert tudod: "kis gyerek

kis gond, nagy gyerek nagyobb!"


A Ferjeink is valahol gyermekek, es ugy kozelisd meg, amikor valamit elszeretnel erni, legy okos!

2010. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!
2010. szept. 21. 13:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem én 10 perc alatt lenyugszom! (=

Hamar túl vagyok az egészen..csak hamar feltudják húzni az agyam a hülyeségekkel. (=

2010. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!