Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék csinálni az ellen,...

Mit tudnék csinálni az ellen, hogy mindig attól parázok, hogy megvernek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy baj van. Már jelentkeztem is pszichológushoz, de csak ősszel fog fogadni. Helyes és intelligens férfi vagyok, viszont nagyon gyenge 175 cm-hez vagyok 65 kg és nem tudok nőni. Nem ölhetem meg magam valahogy kell létezni. Számos akadályba ütközök.


- Ha eljön velem randizni egy lány, mindig attól tartok, hogy nem az van, hogy van esetleg pasija és úgy irogattam neki. Ezért a férfi jön el és meg fog verni.

- Árulok dolgokat marketplace-n, jófogáson. Alapból ha roma ír, nem válaszolok mert attól félek, hogy megver és elszedi amit árulok.

- Szórakozóhelyre csak oda merek menni ahol tudom "biztonságos" leginkább egy olyan helyre járok ahol egy kb 130 kg-s csávó a tulaj és jóban vagyunk.

- Állandóan hív magához egy lány, de nem merek menni mert a volt férje féltékeny rám. Állítólag nincs is kulcsa oda mégis attól tartok, hogy ránk nyit és ezt meg is írtam neki. Ez a legnagyobb félelmem láttam olyan videót, hogy hazament a férj és leszúrta az asszonyt de a csávót is akarta csak az elfutott. És nem érdekel, hogy itt volt férjről van szó. Nem változtat.

- Volt egy olyan munkahely ahol próbaidő alatt felmondtam, de nem mertem bemenni nehogy kényszerítsenek, hanem telefonon jeleztem.


Fegyvert sem vehetek, mert akkor börtönbe kerülök. És ott ezek a problémák hatványozottabban érvényesülnének.

A pénz sem oldja meg ezt a problémát. Úgy érzem kezdek becsavarodni, pedig különben rendes normális életet élek minden káros szenvedély nélkül. Viszont állandóan szorongok.


Kivéve fényes nappal tömegben.

Egyébként amatőr szinten focizok, és ott valamiért ez nem zavar, mert tudom ott vannak bírók, rendezők, nézők, csapattársak és nem tudnak nekem ártani. És ott a vékonyság sokszor előny mint hátrány, mert engem nagyon kevesen tudnak lefutni.


28 F



2022. júl. 12. 15:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom ha bekövetkezne akkor utána kevésbé rettegnék vagy sem.

Mindenesetre a vezetéstől is félek, hogy összetörik az autó és erre apám azt mondta, hogy gyere beülünk az autóba és összetörjük meglátod, hogy nincs mitől félni csak fejezd már be!

Lehet itt is ez segítene.

2022. júl. 12. 15:59
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

azt kell mondjam hogy valamilyen szinten jogosak a félelmeid, a mai világban sok szemétség és agresszió történik. de kicsit szerintem túl is van lihegve.


26/n

Szilvi

2022. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért mert nincs halálbüntetés. Sokan nem értenek velem egyet, még ha túl drasztikus is lenne. Mégis szerintem sokakat elrettentene.
2022. júl. 12. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!