Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavar ellen mit lehet...

Alvászavar ellen mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Orvoshoz lehet menni, aki kivizsgálja közelebbről az okát és ellát megfelelő utasításokkal és receptekkel.
2022. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit, én is benne vagyok. Igaz csak egy éve, de reménytelen. Mindig vissza tér, ha egy kis ideig jobb is.


Viszont szomnologus, és pszichiáterhez menj el, hátha megtalálják az okát. Esetleg gyógyszert ír fel, vagy tippeket add.

2022. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mirzaten megoldotta, elötte egy héten 2 szer is be kellett vennem altatot, most egy hónapban egyszer. Enyhébb foku depresziom volt, erős insomnia. Altatot nem nagyon mertem szedni a hozzászokás miatt. De egyetértek az első hozzávalóval, ki kell vizsgálni.
2022. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan abban a cipőben vagyok mint a 3-as hozzászóló. Viszont nekem a szomnológus pénzkidobás volt, altatót adott ami meglepett. Pszichiáterhez menj inkább.
2022. júl. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!