Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy egy nő...

Miért van az hogy egy nő akkor homofób a meleg férfiakkal ha korábban egy neki tetsző férfi kikosarazta őket akiről kiderült meleg?

Figyelt kérdés
Én azt láttam hogy általában azok a nők utálják a melegeket, akiket korábban egy férfi kosarazott ki akiről kiderült hogy meleg és nem viselik el az elutasítást. Vagy azok a nők tudják hogy csúnyák és zavarja őket hogy egy meleg pasast több férfit érdekel mint őt nőként.
2022. júl. 12. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos vannak nők, akik emiatt nem szimpatizálnak a melegekkel, de azért szerintem nem ez a fő ok. Én úgy érzékeltem, hogy főleg neveltetés kérdése. Pl egy konzervatívabb szemléletmódú, homofóbb szülők mellett felnövő gyerek nagy eséllyel lesz maga is homofób. Plusz ne feledjük, hogy az utóbbi években politikusok által szított ellenszenv is játszhat.
2022. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!