Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy jobban...

Mitől lehet, hogy jobban kifáradok, mint más. Ekkor nem tudom sokszor kivenni mit mondanak nekem, szétszórt vagyok, mitől?

Figyelt kérdés
A vérképem rendben van, és már felnőtt vagyok. Plusz nem újkeletű probléma. Bár 20 éves korom előtt max nagyon enyhén figyeltem meg. Jó tanuló voltam, jó matekos. Most meg nehezemre esik összeadni a számokat is. Csak elszoktam a használatuktól, vagy egyéb dolog lehet a hátterében
2022. júl. 13. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes beleírni azt is hogy mióta tart ez és milyen életmódot folytatsz, na meg azt is hogy ez lassan vagy gyorsan alakult ki.

Ha az első, akkor kivizsgálás, ha az utóbbi, akkor lehet hogy "csak" kognitív/szellemi hanyatlásról van szó.

Ami megfelelő táplálkozással, mozgással és szellemi tornával visszafordítható állapot lehet.

Ha nincs kihívás az agynak, akkor bizony el tud lustulni.

De lehet szó vérkeringési problémáról is , amire hasonló teendő lehet a megoldás.

2022. júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!