Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bűntudatom van és aggódok mit...

Bűntudatom van és aggódok mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011 őszén megbüntettek a BKV-n mert jogosulatlanul használtam diákbérletet. Az első időszakban kaptam pár levelet, utána nem tudok róla hogy keresték volna. Volt pár költözésem. Felhívjam a BKV hogy megnyugodjak?
2022. júl. 20. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek, ez már régen elévült.
2022. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy! Túlélik! Mindenkinek van botlása az életében. Majd meséled a gyerekednek.
2022. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elismeri a tartozását, akkor nem évül el.
2022. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 évig nem kerestek nem lenne jó ötlet felhívni magadra a figyelmet mert a kamatokkal együtt kisebb vagyont fognak kifizettetni veled. Nem tudni miért nem kerestek de ennyi idő után már nem fognak zargatni ezzel. Felejtsd el. Ha bűntudatod van meg többet ne csinálj ilyet és hajts végre egy jócselekedetet. Azzal többre mész mintha kifizetnél a bkvnak egy rakás büntetést. Én azóta lókog a bkvn mióta bejőtt a covid. Nekem nincs bűntudatom. :D
2022. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!