Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni....

Öngyilkos akarok lenni. Teljesen elrontottam az életem egy hülyeség miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szedd össze magad.
2022. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Hívd a 116-123 számot, ingyenes
2022. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Kérj segítséget. Sokan éreznek így egy-egy pillanatban/helyzetben (magam is közéjük tartozom), de sokszor az ilyenek viszik tovább az életet valami nemvárt (jó) irányba. Ennyiből nehéz persze okosnak lenni és konkrétabbat mondani, de ilyen lelkiállapotban nehéz reálisan látni a dolgokat. Van segítség, és van remény. Hogy neked miért érdemes folytatni, az egy személyes beszélgetésben (vagy akár terápiában) lesz világos. Sok sikert!
2022. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Én is azt mondom, hogy kérj segítséget. A teljesen elrontottam az életem kezdetűek mögött sokszor jóval bagatellebb dolgok állnak, mint azt gondolnád és valójában szó nincs ilyesmiről.
2022. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

A 116-123at ne ajánlgassuk már felelőtlenül senkinek. Mert ott nem szakemberek hanem önkéntesek fogadják a hívásokat. Nem tudnak segíteni semmilyen krízishelyzetben. Sőt gyakran igen modortalanok és bunkók is.

Szerintem aludj rá párat. Ha nagyon gáz a helyzet még mindig erdemesebb külföldön szerencsét próbálni, új életet kezdeni. Meghalni ráérsz később is.

2022. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne az a hülyeség?
2022. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Úgy látszik aki értelmes választ ad az le lesz pontozva. Mégis mi az értékelendő? Az öngyilkossági tanácsok? Már a kérdés js etikátlan.
2022. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet nekem!!!
2022. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!