Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, mindent...

Meg akarok halni, mindent elrontottam de nem merek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt az ideje, hogy őszinte legyek magamhoz. Elb.sztam mindent. Nem látok semmi reményt, hogy normális életem legyen valaha, pedig csak 21 leszek (ha nem leszek öngyilkos 1 hónapon belül). 9 osztályom van mert a családi körülmények miatt állami gondozott lettem amiből hamar adódott a drog- és gyógyszerfüggőség, prostitúció. Előtte meg is erőszakoltak, többször, gyerekkoromban családon belül. A suliból kimaradtam, 9 osztályom van tehát semmi esélyem hogy normális munkát találjak ami mellett esetleg tanulni is tudok. 50-60 ezer alatt szobát se nagyon lehet bérelni, és képzettség nélkül keresnék kb. 90 ezret!!! Most nagymamámnál vagyok, dolgozni nem tudok mert el van törve a lábam, ők az egyetlenek akik még szóba állnak velem. Nem mintha ártottam volna valaha bárkinek is, de senki nem bírta végignézni ahogy tönkreteszem magam. 10 éves barátok hagytak el - nem hibáztatom őket. Van egy srác akinek úgy tűnt fontos vagyok de a jelek szerint ő is csak ki akar használni. Nem szedtem be semmi mérget 2 hete de most megint iszom és a pszichiáteremhez is van már időpontom mert olyan fájdalmat érzek a lelkemben amit nem tudok elviselni. Szó szerint fáj. A legjobb az lenne ha neghalnék, de egyszer volt egy borzasztó halálközeli élményem és rettegek a pokoltól. Van más megoldás? Azon kívül, hogy egyedül élem le az életemet kiütve? Nagymamámnál se maradhatok örökre és a magány is megöl... De én már nem akarom azt az életet amim már átmenten, undorodom tőle. Mit csináljak?
2016. szept. 15. 13:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21!
2016. szept. 15. 13:14
 2/17 A kérdező kommentje:
21L
2016. szept. 15. 13:14
 3/17 anonim válasza:
Most lehet bunkó leszek, de minek teszel fel ilyen kérdést ha leírod hogy nem mered. Ne akard megölni magad, lehet hibáztál de itt az ido rendbe hozni a dolgokat. Menj el esti tagozatos iskolaba, ott megtudod szerezni az éveket es mellette diak munkat is vállalhatsz. A barátaid is visszafognak menni hozzad majd ha látják hogy próbálsz meg javulni, es helyre hozni az elrontott dolgokat. Nem hiszem hogy egyedül fogod leellni az eleted, majd jon egy férfi az életedben aki szeret veled akarja le ellni az életed. Ne add fel, az élet nehez néha akadályokba ütközünk de nem szabad megtörni!
2016. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel művészeti alapítványokat , sportköröket egyéb hasznos megoldásokat . Ezt a számot hívd fel érdemes 06 1 311 7777 .
2016. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet, hogy bunkónak tartasz, de én szívesen lennék a barátod. Mármint nem pasid, hanem a fiúbarátod.

Kegyetlen volt veled az élet, ez tény, de ettől még egy szeretni való, kedves hölgynek tűnsz. Segíteni sajnos sok mindent nem tudok azon kívül, hogy meghallgatlak, de talán valamelyest ez is segít...

2016. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A megjelenésed milyen? Leamortizáltak a nehéz évek külsőre is, vagy úgy egészen rendben vagy?


Ha úgy egész jól nézel ki, akkor csak a kisujjadat kell nyújtani olyan férfi felé, akiről látod hogy szorgalmas, normális életed lehetne mellette, de nőkkel béna, meg nem is annyira jó képű. Egy ilyen férfi a tenyerén hordozna. Persze, ez is megalkuvás, de a háttereddel, úgy hogy dolgozni se nagyon akarsz, kb. így lehetne majdnem normális életed...

2016. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Engem nem zavar ha "béna" vagy nem annyira jóképű. Ez a srác se szőke herceg fehér lovon. De a férfiak vagy kihasználni akarnak, vagy totálisan lenéznek ha elmondom a múltamat. És nem tudom titokban tartani, mert mi másról beszéljek? Én nem tudok sztorizgatni meg kedves családi történeteket mesélni. Nekem ez az életem. A munkával se az a bajom, hogy nem akarok dolgozni számtalan munkahelyem volt már de a vége mindig az volt, hogy vagy kajára nem jutott, vagy bérleti díjra... És nyilván ezen nem segít a szenvedélybetegség sem.
2016. szept. 15. 13:39
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Prostik jol keresnek. Ha meggyogyul a labad folytasd!
2016. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom, rosszul vagyok tőle, ezt nem lehet drogok nélkül elviselni, a drogokba meg belehalok mert nem tudok mértéket tartani. És akkor megint az eredeti kérdésnél vagyunk...
2016. szept. 15. 13:50
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, voltam már 2 rehabon - először 16 évesen aztán tavaly -, de nem ért semmit, fél év volt a maximum ami eltöltöttem tisztán aztán visszaestem. Most el is bizonytalanodtam, hogy ez vagy a pokol a rosszabbik rossz.
2016. szept. 15. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!