Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Medazepam gyógyszert kaptam...

Medazepam gyógyszert kaptam pénteken az orvostól,azóta csak ideges és feszült vagyok . Ez mellékhatás lenne ?

Figyelt kérdés

Nehéz időszakon vagyok túl, ezért az orvos kiírta ezt a gyógyszert.

Viszont mióta szedem azóta vagyok csak igazán ideges és feszült és ingerült. ez mellékhatás lenne ? pénteken szedtem be az első szemet,és tegnap már délután éreztem és ma is ezt érzem .


2022. júl. 24. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Igen, lehetséges. Nézd meg a tájékoztatót, biztosan benne van. Ezek a fajta nyugtatók gyakran pontosan az ellenkező hatást fejtik ki, mint amilyen célból kiírták őket. Én is kaptam hasonló nyugtatót szorongás ellen, és szorongásos rohamot kaptam tőle, abba is kellett hagyni.
2022. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úristen...tudtam hogy nem szabad elkezdenem.

Akkor abba is hagyom.

Igen olvastam mint mellékhatás illetve írja a papír a paradox állapotot amikor pont az ellenkezője történik,tehát ideges feszült lesz az ember .te melyik gyógyszerrel jártál így,ha kérdezhetem.

2022. júl. 24. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos már nem emlékszem, mi volt az, de az is benzodiazepine volt. Amit viszont konkrétan tudok, az a Rivotril, a férjemnek adták nyugtatóként. Szabályosan megőrült tőle, megvadult, hallucinált, hónapokig tartott, mire rendbejött. Jól tetted, hogy nem vettél be többet.
2022. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jézus úr isten!!!!!!

Akkor tényleg isten mentsen ezektől a szerektől!!!!!

2022. júl. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!