Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetek mentális beteg?

Hogy lehetek mentális beteg?

Figyelt kérdés

Bulímiás vagyok!

Mindent be ismertem!

Elkezdtem orvoshoz, piszihologushoz járni nem ért semmit!

A gasztronólogus írt fel egy gyomor működését elősegítő bogyót szedtem napi 2x igaz nagyon keveset ettem!

35kg fogytam!

Újra hánytatom magam de hízom vissza!

Ezek után kihez forduljak vele!



2022. júl. 25. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Mivel mar mindenhol jartal es senki es semmi nem segitett en azt ajanlom hogy nezz te onmagadba es ennek fenyeben a betegsegre.

Ulj le es ird le az erzeseidet, allaspontokat, a mierteket, hogyanokat egy ures naploba. Addig irj mig ki nem fogysz a gondolatbol. Csinald rendszerezve, felsorolasokkal, kerdesekkel, stb.

Tegyel fel magadnak kerdeseket mint “mi a celom ezzel?“; “ez most egy visszaeses, mi valtotta ki?”; stb. Valaszold meg ezeket olyan öszinten mint meg soha. Probalj a vegere jutni mert csak te valtoztathatsz a helyzeteden. Ezert te is tudod feltarni.

Ez a szemelyi reflektalas technikaja, lehet segit.

2022. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kittisjimin ***** válasza:
100%
hogy vagy?
2022. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!