Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok mentális beteg...

Miért akarok mentális beteg lenni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert már az vagy. Én nem szeretnék, azért küszödök évek óta hogy kilerüljek a depresszióból és a skizofréniát valahogy enyhítsem.
2022. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Már az vagy!
2022. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Aki ilyet ír az már az. Úgyhogy nem kell aggódnod.
2022. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mi a neve ennek? XD
2022. júl. 22. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért akarna bárki is az lenni? Tudod, mennyi szenvedéssel jár? Félkarú vagy süket nem szeretnél lenni?

Hány éves vagy? Hátha kinövöd...

2022. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
19
2022. júl. 22. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha az akarsz lenni, már az vagy. Ki akarná ezeket a sz*r betegségeket szándékosan magának? Nem kapsz elég figyelmet?
2022. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
7-esnek igaza van, lehet csak unatkozol. Találj hobbit inkább. A mentális betegség nem azért jön elő mert hopp azt kívántam. Eleve beteg aki ilyet kíván, miért akarsz szenvedni? Komolyan kérdezem. :/
2022. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Az lehet, önértékelési zavaraid vannak, figyelemre vágysz? Esetleg érzed, hogy valami nincs rendben veled az "átlagemberekhez" viszonyítva, szeretnéd kideríteni, van valami panaszod?

Mostanában sok sztár, celeb vállalja a mentális betegségét, talán olvastál róla és úgy érzed, ez rád is igaz?

Ne akarj az lenni, hidd el, nem leányálom. Az se mindegy, milyen mentális betegségre gondolsz, nyilván mindegyik másfajta korlátokkal, életminőségromlással jár.

Pszichológus, pszichiáter sem olcsó mutatvány, elég nehéz is jót találni, a gyógyszereknek is van egy csomó mellékhatása, elég baj, ha szedni kell.

A többit inkább nem is mondom, szerintem lehet eleget olvasni a témában, melyik mivel jár. Kívánom, hogy ne legyél az!

2022. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem tudod hogy miylen az amikor valaki nem választhat, hogy hopp én meg nem akarok az lenni.
2022. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!