Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez? Van ra megoldas?

Mitől van ez? Van ra megoldas?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. sajnos engem megkeserit az alvas. Gyakorta azt almodom, hogy komplett fogsorom torik ki , erzem a szillankokat, es akaratom ellenere szoritom ossze a fogaim. Sirva kelek fel, melyel paromat is sajnos fel razom almabol. Lassan 5. Napja van ez.. nem merek aludni. Mindig valamit almodok, ami vagy olyan , hogy a szemem esik ki, hajam valik le, boromet tepik, fogam esik ki.. szabalyosan felek aludni.. nem is szeretek.. viszont igy munkaban sem birok teljesiteni.. segitsetek, mit csinaljak?? Menjek el orvoshoz?? Erne az valamit? Se joga, se meditalas nem segitett…

2022. júl. 26. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Huh, hasonló nekem is van, de mindig kinyomom a fogaim, vagy fojtogat valaki, de nem vészesen gyakori. Valószínű szorongás vagy elnyomott dolog okozza, én elmennek első körben egy pszichológushoz , ő úgy is tovább fog irányítani pszichiáterhez ( ez nem

Jelent rosszat, de neki van joga felírni gyógyszert)


Vagy valami feloldatlan problémád lehet, vagy komoly alvás zavar. Viszont így ( meg amúgy is ) mindkét szakemberen at kell menni .


Remelem sikerül ! :)

2022. júl. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remeltem hogy meguszom.. de lassan az oruletbe kerget az alvas hiany.
2022. júl. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!