Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ezt? Lent

Miért érzem ezt? Lent

Figyelt kérdés

Elvileg skizofrén vagyok, legalábbis az orvos azt mondja.

Nem gyógyítható, ezt is mondják

Én azt érzem,hogy nem vagyok beteg, hogy nincsenek tüneteim. Lehet, hogy tegnap még beteg voltam, de már meggyógyultam?

Nem tudom mi történik.



2022. júl. 26. 19:09
1 2
 1/19 Z003 ***** válasza:
100%

Az állapot egyik tulajdonsága, hogy a betegnek nem mindig van betegség tudata. Számára mint, számodra is minden rendben van, nem érzékeli magán hogy bármi eltérne a szokásostól. Egyrészt ezért ellenkeznek sokan a kezelés ellen. Sokat segíthetsz magadon hogyha ezeket az érzéseidet jelzed az orvosodnak is.


Emellett nem mindig folyamatosak a tünetek, hanem gyakran epizodikusak. Így lehet hogy most tényleg nem vagy csak alig produkálsz tünetet, de a betegség attól még megvan.

2022. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nehéz megértenem ezt az egészet
2022. júl. 26. 19:53
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez tény de egy orvos ezt honnan látja ,allapitja meg? Mert benn fekszel zárton? O kitalál neked egy gyogyithatatllan betegseget ,mert te fekdzzzel?
2022. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt nem értem!!
2022. júl. 30. 19:26
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem h állapitják meg h zarton fekszem abbol ok h talaljak ki h skizofren vagyok
2022. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Z003 ***** válasza:
100%
@5 Huh általában nem kötök bele emberek helyesírásába, de a te esetedben nem érthető hogy mit akarsz írni. Honnan jött a zártosztály, sehol nem mondta hogy zártosztályon van. Azt szeretnéd tudni hogy az orvosok hogy diagnosztizálják a skizofréniát? Vagy mit mert alig lehet pár szót kihalászni abból amit írtál.
2022. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1-es, 6-os

Tök jókat írtál. 🥰

2022. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Ya, arra akartam utalni...de erted ,ha csak befekszem ontudatos celbol ..

es mondjuk nem vagyok zakkant nem kiabalok beszelek magamba, rangatozok( bocs szaratelobill)) de nincs kulonosrbb bajom se. Akkor ilyen bugyuta kerdesekkel addig csavarnak h belso hang valami ami motiival. Stb.. Es kozbe vegig azt varjak h azmar hang a fejedbe te betrg es beirnak. Skizofreniara...

2022. aug. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Meg a cisordinol amit adnak rá..az durva en leszedettem rola magam ,mert nem ertrttrm skizofreniara minek adnak görcsoldót...mondom nem sok koze van hozzá..es attol a bogyotol kb 2 sort megiszol vagy rászivvsz eggy jointot de ha egyiket se csinálod csak nem szeded es vársz egy minimális idot ,,olyan gorcsöt kapsz ,hogy fulldokolsz ,meghalszz, kb mintha leakarnád szopnimagad megharapott. Volna egy kigyo es rangatozzol jobbra balra levegot meg nem kapsz
2022. aug. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Durva gorcsom volt tole aztan ,bementrm toobbszor is a korhazzba ...es atirtak nagy. Nehezrn de mondom eddig ,ez merrt nem sikkerul egyaltalan kia fa***om ir. Fel gorcsoldot mentáliis zavarokra?? Ezrkután kijottem ugy h papiron ,szzemelyiseg zavarom van,megin bekerultem es utanna ugy kerultrm ki h paranoid vagyyok
2022. aug. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!