Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor egy picit is megijedek,...

Amikor egy picit is megijedek,stresszelek nagyon fáj a hasam. Hogyan lehet ezt enyhíteni? Vagy van valami tippetek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Gyomorideg?

Hiszem azt, hogy ez nem áll fenn előzmény nélkül.

2022. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Ha annyit stresszelsz, hogy ez már olyan komoly gondot okoz neked tartósan, hogy kérdést is kiírsz, akkor a stresszt kell megszüntetni. Egy egyszeri pár perces vizsgadrukk vagy orvosi vizsgálat előtti drukk nem okoz állandó problémát, az természetes.
2022. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszintén, én sokkal kevesebbet stresszelek az életemben mint akik körülvesznek engem. De ha mégis előfordul, vagy ha csak egy pár másodpercre megijedek, utána tartósabb ideig kegyetlenül fáj a hasam és egy idő után elmúlik. Lehet hogy régebbről származik, mert 1 év alatt a szüleim elváltak, csúnya veszekedések úgy hogy tudtam mindenről és anyam megpróbált öngyilkos lenni...
2022. júl. 27. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát elmúlik. A gyomoridegesség már csak ilyen. El kell terelned a figyelmedet. Illetve tanulhatsz akár az internetről, youtube-ról is relaxációs technikákat.
2022. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Én néha beb@szok úgy istenesen, beverek 1 üveg whiskeyt az szokott segiteni
2022. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már sok mindent de nem ment. Az 5öst nem még xddd de nem is fogom
2022. júl. 27. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
De mért nem bírsz elviselni egy kis gyomoridegességet? Fáj, aztán elmúlik.
2022. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es, nemtudom felfogtad e de írtam hogy borzasztóan, és több ideig fáj.
2022. júl. 27. 18:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!