Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondjak a családnak...

Mit mondjak a családnak hogyan költöttem el 400 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy gyűjtök autóra.. viszont a félretett pénzemen vettem pár dolgot.. igaz semmi közük hozzá de mit mondjak nekik? Úgyis megkérdezik mikor veszek kocsit..

2022. júl. 27. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Áremelkedés, infláció, rezsiárak, stb. miatt hozzá kellett nyúlnod a pénzhez. Vagy magándokinál jártál kezelésre.
2022. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Az én javaslatom az, hogy amennyiben módodban áll, úgy kerüld azokat, akik beleszólni és ezáltal irányítani kívánják az életedet. Felnőtt vagy - így tűnik. Talán tudatos is, talán értelmes, hasznos, értékes dolgokra költötted - nem tudom ezeket, nem derül ki ennyiből.

Írod, hogy "igaz semmi közük" - ha nem tőlük kaptad a pénzt, akkor tényleg semmi közük. Vagy megmondod az igazat vagy azt, hogy nem kívánsz róla beszélni (mert semmi közük nincsen hozzá vagy mert nem kívánod a véleményüket hallgatni).

2022. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Elqrváztad.

Nem dicsérnek meg érte, de legalább tudják, hogy egészséges vagy.

2022. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Bocs, de mégis mi a s.zar közük van ahhoz, hogy mire költöd a saját pénzed? Még ha ellóversenyeznéd is, semmi közük hozzá. 400k, na bumm. Van aki elszórja egy lakás árát is. 400ezret megkeresni sok, elkölteni a mai világban nagyon könnyű.
2022. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
400 ezret? Mire? Drogozol?
2022. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös! Alapvető kérdést nem vettél figyelembe: Mennyi idő alatt? Ennek függvényében kell vizsgálni ezt a kérdést.
2022. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírom mi 400k manapság, főleg egy fiatalnak:


Egy menőbb cipő:40k

Menőbb póló 10-15k

Farmer 25-40k

Pulcsi 20-30k

Kabát 50-70k

Parfüm stb - 20k



Nagyon könnyen elmegy az a pénz

2022. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

#7


Mert mindenki menőnek akar kinézni, amikor a valódi érték a tudásban és a tettekben van. Iszonyat felületes dolgok ezek.

2022. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!