Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cserediákként hogy oldod meg...

Cserediákként hogy oldod meg a pirosbetűs napkat a fogadó családnál?

Figyelt kérdés
Nekem aztán elég sok van, éjszaka mindig átázok. Nem lesz privát szobám, még egyásik lány is lesz egy szobában velem. Tudni kell, hogy minden napra programok vannak, én otthon ha elmegyek suliba, akkor a reggeli véres bugyit beáztatom, de időm nincs kimosni és itt se lesz mert angoltanfolyam lesz meg programok. Arról nem beszélve, hogy elsőre ki se jön. Nem egy hetes programról van szó. Mosnom kell majd a ruhát, hogy tegyem ki mégis a család férfi feje elé az én véres cuccom de most komolyan? Ezt ott hogy oldottátok meg? Hipózni szoktam, reggel tusolok, utána sikálni ki a kádat mert ugye azt sem hagyhatod véresen, szóval előre kerek majd hipot meg miegymást. Szóval minden érdekel! Köszi, eléggé parázok emiatt.

2022. ápr. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Éjszaka kelj fel 1-2x betétet cserélni és akkor fix nem ázol át. Vagy éjszakai betét+tampon kombó.
2022. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%
Menstruációs bugyi, vagy simán fekete bugyi. Azon nem látszik q vér, nem kell hipozni se.
2022. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Tehát allítsam be az ébresztőt, es keltsem fel azt is aki mellettem alszik, mi? Biztos odáig meg vissza lesz 3 napon át.
2022. ápr. 24. 11:30
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tudsz magadtól megébredni, akkor valamit ki kéne találni. Akár az is jó ötlet lehet, hogy sokat iszol este és akkor megébredsz éjjel,mert mosdóba kell menned.
2022. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
36%
Dobd ki és kész. Vegyél újat
2022. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Eddig én is arra gondoltam mint a hatos. Sajnos nem nagyon tudok jobbat. Drága mulatság lesz.
2022. ápr. 24. 11:38
 7/48 anonim ***** válasza:
80%

"Tehát maradjon meg benne a vér? Úristen de undorító vagy. Marha higénikus."


Hm, inkább te vagy, hogy is fogalmazzak finoman...Buta mint a tök. A fekete feherenemun nem látszik a vér. Mivel fekete, nem kell hypozni. Simán ki kell mosni.

2022. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Nem látod meg rajta, hogy benne marad. Mindig fehéret veszek, pont amiatt, mert meglátom meddig kell mosni. Te vagy buta mint a tök.
2022. ápr. 24. 11:42
 9/48 anonim ***** válasza:
92%

"hogy tegyem ki mégis a család férfi feje elé az én véres cuccom de most komolyan?"



De mégis miért kéne eléje kitenni a cuccot...???

Ott írod, hogy lesz egy lány, akivel egy szobában fogsz lakni. Szerinted az a másik lány nem menstruál, mert valami kiborg? Aztán: biztosan lesz egy anyuka is, akivel ezt megbeszélheted...


Egyébként meg vegyél a dm-ben egy ilyen folttisztító szappant,

[link]


ezzel reggel bedörzsölöd a foltot, kiszedi a vérfoltot is. A szobában meg tudod szárítani az immáron tiszta bugyidat. Problem solved.

2022. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
58%
Nos, nem én tettem fel kérdést arról, hogy hogyan oldjam meg idegen helyen a menstruációs problémáimat.....
2022. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!