Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek baj, ha hang...

Szerintetek baj, ha hang nélkül sírok?

Figyelt kérdés
Igazából nemrégiben történteknek köszönhetően(személyes okokból nem részletezném) nem érzem magam a legjobban , utoljára úgy 5-6 éve sírhattam, soha nem voltam az az érzelgős típus sosem, csak most tényleg nagy lelki sebet okozott az, ami velem történt. Régebben a megszokott módon sírtam, de jelenleg máshogy van mint a megszokott, igazából csak nézek ki a fejemből gondolkodom a történteken és egyszer csak elkezdek könnyezni, de semmi késztetést nem érzek arra, hogy zokogjak vagy bármit csináljak, csak könnycseppek csordulnak le az arcomon. Elképzelhető, hogy ez azért van, mert fiú vagyok... És ha itt tartunk szerintetek mennyire gáz,ha egy fiú sír? 18/F
2022. júl. 28. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire nem gáz. Inkább az a gáz hogy sokan még mindig belenevelik azt a fa.szságot a fiúkba, hogy ők nem sírhatnak.. aztán csodálkoznak ha a sok elfojtott fájdalomnak agresszió, vagy az önbántalmazás valamilyen formája a vége...
2022. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!