Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek milyen betegség (ha az),...

Ezek milyen betegség (ha az), milyen szakember tud neki segíteni?

Figyelt kérdés

Tesómról lenne szó.

Az elmúlt időszakban nagyon megzuhant, egész pontosan, olyan szinten bebeszélte magának, hogy ronda, hogy komolyan az utcán lehajtott fejjel megy, ha esetleg fel emeli, és lány-lányok jönnek szembe azonnal lehajtja, ő szerinte ha valaki nevet az utcán rajta nevet, pláne ha lányról van szó.

Kimozdulni nem mozdul ki itthonról bárhogy is rángatom nem jár el sehova.


Próbáltam vele beszélni erről, konkrétan megkérdeztem h miért csinálja ezt.

Az volt rá a válasz,akár hányszor jött haza vonattal, rengetegszer a lányok szabályosan az arcára néztek és nevettek, azt mondta ez számtalanszor előfordult.


Mondta ha lement a boltba a zöldséges csaj mindig kiröhögte a barátnőjével.


Most komolyan nem tom mit csináljak vele, egyszerűen megpróbáltam már mindent és borzasztó ezt nézni, megtudná valaki mondani ez milyen betegség? és, hogy milyen fajta szakemberhez kell ezzel fordulni?


2010. szept. 22. 17:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én mindig úgy érzem, hogy a buszon mindenki engem néz. Csak én már tudom, hogy nem és csak csinálom magamnak a sz*art szóval leszarom. Komolyan, a tesódnak rá kell jönnie, hogy ez nem igazi.
2010. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Járjon el pszichológushoz ő majd helyre teszi. Komolyan.


Ezen te már nem tudsz segíteni, ez olyan mint amikor valaki összeesküvés-elméleteket gyárt. Hiába mondod neki, hogy nem rajta nevetnek nem érti.

Ez egy hosszadalmas folyamat lesz, de majd a doki fokozatosan segít rajta.

2010. szept. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!