Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Heroin hétvégi használata...

Heroin hétvégi használata milyen egészségügyi károkat okozhat? (rövid- illetve hosszútávon)

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy rászoksz, lezüllesz és belehalsz. Hiba azt hinni, hogy nem így lesz, a hernyó nagyon addiktív szer. Ne legyél hülye!
2022. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Heroinból egyetlen alkalom is elég hogy ráfüggj és akkor az esetek nagy részében nincs visszaút
2022. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Már többször használtam és nem szoktam rá. Ezért írtam hogy hétvégi használat. De nem is minden hétvégén.
2022. júl. 31. 07:38
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokáig van olyan, hogy hétvégi használat.

A heroin kb a legaddiktívabb drog. Barátaim aik használták is így indultak, hogy cssk alkalmanként. De ez nem működik. Ha működne is tönkre teszi az ereidet, a vesédet szívedet , bőrödet az egész szervezetedet kicsinálja.

Ha mások után használsz tűt pedig nem kezdem el részeletezni milyen betegségeket kaphatsz el. Nem beszélve arról, hogy nem tudhatod amit vettél mennyire tiszta anyag, nagyon könnyű túladagolni is aminek halál a vége. Ha ráfüggsz ami meg fog történni pedig pillanarok alatr csak arról fog szólni az életed hogyan juss hozzá a cucchoz. El fog fogyni az összes pénzed, akkor kezdődik először a kölcsöm kéregetés, majd a lopás másoktól majd lopás a boltból. Rendőrségi ügyek, majd nem jutsz cucchoz akkor megpusztulsz fizikailag és mentálisan is. A heroinnal nem olyan mint a cigi, hogy hiányzik és sóvárogsz utána hanem nagyon komoly fizikai függőség is kialakul. Amit nem lehet mentálisan uralni. Annyira szarul vagy, hogy kell a drog. És lejönni sem mindig lehet gyógyszeres segítség nélkül mert akár belehalhat az elvonási tünetekbe az illető. Ez egy nagyon hülye szórakozás amit elkezdtél. Hiába hiszed, hogy tudod uralni. Nem fogod tudni. A heroin erősebb. Én ezt élőben végig néztem pár huszas éveik elején járó barátomnál. Ha láttál már zombit filmekben pont úgy néztek ki pár hónap után. Évekbe telt mire hosszas elvinókúrák után le tudtak jönni róla. Azóta mindenegyikük drogprevencióban dolgozik és küzd azellen, hogy valaki oda jusson ahova ők. Nem véletlenül.

2022. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed erős vagy? Nem vagy az. A heroinnal mindig ugyan az a vége. Halál vagy végeláthatatlan szenvedés és elvonokúrák mire le tudod rakni. Ez nem parti drog öcsi amit csak úgy betolsz a buliba aztán hetekig nem hiányzik.

A heroin a legrosszabb választás. Azon kéne elgondkoznod miért csinálod? Miért vállalod annak a kockáztát hogy belehalsz? Nagyon buta vagy ha azt hiszed a heroint olyan mint a hétvégi berúgás. Ha tönkre akarod tenni az életed meg az egészséged akkor játszogass ezzel tovább. Az egeszségkárosodás nem visszafordítható. És nem menő hernyósnak lenni.

2022. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Simán túladagolhatod hétvégén is és akkor meghalsz. Egyébként nagyon rossz hatással van az érrendszerre, az agyra, a mentális egészségre, károsítja a májat, vesét, szívet, kb mindent. Ne szépítsük egy mérget tolsz magadba. Ami az érrendszeren keresztül mindenhova eljut. De ne aggódj rá fogsz szokni hamar és akkor az egész életed pillanatok alatt tönkremegy az egészségeddel együtt. Ha ez neked megéri akkor csak így tovább!
2022. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Jobb mintha kokainoznék.
2022. júl. 31. 11:06
 8/55 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom mit csinálok.
2022. júl. 31. 11:18
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Persze sokkal jobb :D látszik, hogy tudod. :D Nem is értem az ilyem embereket. Ha annyira tudod mit csinálsz akkor minek teszed fel ezt a kérdést? Valami önigazolásra vágysz? Hátha valaki azt írja hogy perszr haver én is így tolom 10 éve és semmi bajom. Ilyen nem lesz. Vagy azért mert valaki tudja mekkora hülyeség és ki sem próbálná vagy azért mert már kipróbálta és megjárta miatta a poklot.
2022. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem normális élhető életem van, nem vagyok egy lecsúszott drogos. Szóval ne ítélkezz csak azért mert valaki szerhasználó.
2022. júl. 31. 12:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!