Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » TB alapon pszichológus csak...

TB alapon pszichológus csak saját lakhelyen fogad? Vagy másik városba is mehetek és ez nem okoz gondot?

Figyelt kérdés
Pécs mellett élek, ahol van pszichológus, de őt már próbáltam, nem vált be kicsit sem, van ilyen. De szeretnék adni a terápiának még egy esélyt. Pécsen sokkal több esélyem lenne erre, de mivel nem pécsi vagyok, így nem tudom lehet-e így egyeltalán.

2022. júl. 31. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Pécsi háziorvos be tud utalni tb alapon, nem kell hozzá lakcímkártya. Ha ott nincs orvosod, jelentkezz be valakihez. Tartózkodásival már bevesznek, de nem szükséges feltétele, ha megfelelő indokkal, hosszútávon ott tartózkodsz.
2022. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Nyar u.-i gondozo nem jott be?
2022. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam a Nyár utcában eddig, csak a lakhelyemen. És csak háziorvos tud beutalni? Mármint ha simán időpontot kérek valamelyik helyen az nem elég? Vagy ezt mindenképpen csak háziorvos tudja elintézni?
2022. júl. 31. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
körbetelefonálhatsz, de a pzichológiai ellátás lakcímhez vagy beutalóhoz kötött többségében. De talán tudnak a recepción alternatívákat javasolni.
2022. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 31. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!