Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegségnek a jelei ezek?

Milyen betegségnek a jelei ezek?

Figyelt kérdés

Alvás zavar.Delutanonkent tudok aludni csak egy órát max.Este hiába alszok hajnal 1kor felkelek és nem is tudok vissza aludni.

Napközben fáj a mellkasom,erős szivdobogast érzek,félelem érzést,de leginkább férfiak közelében.

Teljes ürességet érzek,hogy nem számíthatok senkire,hogy az összes fontos bér kilépett az életemből,és már nincs is kedvem ismerkedni

Szinte csak azt látom hogy az emberek érdekek,a barátok ketszinuek.Olyan sokan tűnnek erzeketlennek,mintha kihalt volna au érzelem a társadalomból.

Én nagyon mélyen érzek,és mindent megerzek ami körül vesz.

Megértem ha valaki lelkileg nincs jól,ha valaki ideges (olyankor én is az leszek),megerzem ha valaki szomorú,vagy boldog.

Néha elsirom magam egy szép táj láttán vagy akkor, ha őszinte szeretetet érzékelek

Nagyon nehezen találom meg a helyem

Bár kívülről nem látszik

Félek hogy valaki bántani fog,beszól,valamit elrontok,rosszul csinálok.

Ha valakivel úgy viselkednek ahogy ő velem(bunkón)bűntudatom van

Nem szeretem ahogy kinézek,de a belsőmet sem

Mindennap egy harc,ugyerzem semmerre sem haladok,és a világ rossz felé halad.


2022. aug. 1. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Depresszió, hiperérzékenység, alacsony önértékelés. Menjél pszichológushoz.
2022. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
A pszihiátert se felejtsd el felkeresni.
2022. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Azt majd a pszichológus eldönti, 2-es! Nem kell azonnal gyógyszerrel kezdeni!
2022. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Nos, az első két hozzászóló valódi idióta, kérdező csak egyetlen dolog történt: jól érzékeled a világot.
2022. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!