Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet,hogy skizoid személyiség...

Lehet,hogy skizoid személyiség zavarom van nagyon illik rám a leírás. Hogy tudnám ingyenesen ezt kideríteni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Skizoid személyiség zavar egy olyan diagnózis amit a hozzáértő szakemberek is több kollégával egyeztetve mondják ki, mivel elég nehéz felismerni. Ezért nem érdemes neten olvasgatva önjelölt orvosnak kiadni magunkat. Ha úgy érzed, hogy valami nem stimmel veled, akkor tessék elmenni orvoshoz. Ott vizsgálatokat végezve megmondják mi a bajod. Ingyen van. (jobban mondva Tb köteles)
2022. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter tb alapon. Ha kicsit is gyanús a dolog, ki fognak vizsgálni. De az hogy azt olvastad a neten, olyan dolgok alapján ami mindenkire ráhúzható, az nem diagnózis.
2022. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Akinek tényleg skizoid személyiségzavara van, az az utolsó ember a világon akit meg tudnál győzni arról hogy skizoid személyiségzavara van, nem hogy még öndiagnosztizálná magát.
2022. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én tényleg magamnak való vagyok,illetve rideg
2022. aug. 4. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

4: laikusként nem tudod diagnosztizálni magadat. Ez egy sokkal komplexebb folyamat, nagyon sok szaktudással sem mindig egyértelmű a diagnózis.

Ne hipochonderkedj, hanem fordulj szakorvoshoz.

2022. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

"De én tényleg magamnak való vagyok,illetve rideg"


..és ettől lesz valaki skizoid személyiségzavaros?

Ne röhögtesd már ki magad.

2022. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Sőt, a nyakadon van a fejed, mint minden skizoid személyiségzavaros személynek. Hagyd ezt inkább a hozzáértőkre.
2022. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
"tényleg magamnak való vagyok,illetve rideg" Ahogy több millió nem skizofrén ember....
2022. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!