Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyre felvennének újra?

Tündérhegyre felvennének újra?

Figyelt kérdés

Tavaly július és november között voltam bent, az utolsó két hétre nem maradtam viszont. Tudom, hogy félévente lehet újra jelentkezni, de ez nem garancia hogy fel is veszik az embert. Vajon érdemes így próbálkoznom vagy egyből elutasítanának?

Sokat rosszabbodott az állapotom megint (a diagnózisaim: borderline, alkalmazkodási zavar, szorongás, pszichózis, depresszió) és kb lehetetlen megfizethető szakembert találni aki el is vállalna és nem órákat kell utazni érte.

(Előre is kérem aki annyit akarna válaszolni, hogy kérdezzem meg őket az tartsa magában, pont azért nem őket hívom, hogy a kellemetlenséget kerüljem)



2022. aug. 2. 13:19
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Márpedig máshogy nem fogod megtudni.
2022. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Ezt mi nem tudjuk megmondani, a legjobb indulattal sem. Ez nagyon sok mindentől függ. Nem gondolom hogy kizárólag amiatt elutasítanának, mert voltál már bent nem is olyan régen.

A Thalassa házon gondolkoztál? Jó alternatíva lehet.

2022. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem akarok belemenni nagyon, de én úgy tudom, hogy a Tündérhegyen a szabály az, hogy aki előbb elmegy, azt kizárják és nem mehet vissza.
2022. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Napsugár987 válasza:
Az utolso valaszolonak igaza van. Ha egyszer bekoltozol majd kikerulsz, tobbet nem mehetsz vissza.
2023. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!