Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki már megpróbálta az öngyilk...

Aki már megpróbálta az öngyilkosságot mit érzett? hogy mentették meg?

Figyelt kérdés
mit ba szott el? valóban megakartál halni? mit éreztél abban a pillanatban, ha van ilyen? miért tetted?

2022. aug. 4. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet nem ismerek, csak olyat aki nem akart öngyilkos lenni, de az az ötlete támadt, hogy eljátsza, hogy felköti magát, hátha visszajön hozzá a neje. Az unokaöccsével lakott és ő minden hétköznap pontosan fél 6-kor ért haza. Terv megvan, kötél, készenlét,fél 6, ugrás. Csak az unokaöccse késett 20 percet aznap mert defektes lett a kocsi amivel járt.
2022. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm megpróbálta, még utolsónak rám írt, hogy ez van megteszi teljesen maga alatt van. Megtette (én 250km arrébb voltam) így segíteni csak úgy tudtam neki, hogy az öcsét riasztottam, még idejében sikerült levágni….. majd 2 évig ezek után zárt osztályon volt egy idegösszeroppanással.
2022. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

gyógyszereket vettem be, azt szúrtam el, hogy (mint később számomra is kiderült, ezzel a módszerrel azért elég nehéz meghalni,) jóval több és többféle bogyó kellett volna.

kórházba vittek, de már későn a gyomormosáshoz, szóval az nem volt, adtak valamit, de már nem emlékszem, mi volt az.

meg akartam halni tényleg, viselhetetlen fájdalomnak tűnt, amit érzek, összeroskadva éreztem magam. mikor magamhoz tértem, akkor meg csalódottságot, hogy ez még mindig az élet.

2022. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Azt b.sztam el, hogy nem volt kellően éles amit szereztem hozzá és nem bírtam eléggé mélyre vágni, szinte nem is fájt ahogy vagdaltam magam, az hajtott, hogy fájjon, mert akkor elég mély, de nem, teljesen össze omlottam....
2022. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Iszonyat sok inzulin erdőben jó messze besétáltam.Senki nem jött arra de már mikor kezdtem bekómálni jött egy fiatal pár mentőt hívtak.

2022. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak szar volt minden, elegem volt az életből
2023. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!