Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék segítséget kérni?

Hol tudnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Olyan szintű szorongásos rohamokat kapok, hogy úgy érzem nem bírom.

Nem pánikroham, nem félek attól, hogy meghalok, hanem ilyen szorongásos rosszullétek; remegés, gyomorfájdalom, mintha nem a való életben lennék jelen, ingerültség, félelem, reménytelenség érzése, és hogy nem bírom.


Olyan durvák, hogy az utcára is alig van erőm kimenni, és a családom pedig nem támogat. Folyton beszólnak, és nem értik meg, hogy nem lusta vagyok, hanem nem bírom már a szorongást.


Nincs munkám jelenleg, ezért nem tudok fizetős orvoshoz menni, viszont az állapotom egyre romlik, és boltba sem merek menni.

Ha nincsenek itthon a szüleim, inkább nem eszem. Tehát nincs bennem ez a "túlélés" ösztön, úgy érzem hogy meghalok.


Hogy tudnék kijönni? Olyan, mintha lenne bennem egy hatalmas mentális blokk, amin nem tudok túllépni, akárhogy próbálom motiválni magamat.


2022. aug. 5. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, kb 19-22 éves lehetsz, vagyis a kora felnőtt korban vagy. Jól értettem?

Ezek mindenképp komplexebb gondok. Nincs olyan ismerősöd, barátod, aki előtt meg tudsz nyílni?

2022. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Keress klinikai szakpszichológust.
2022. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Területileg illetékes pszichiátriai gondozó fogad és ingyenes.
2022. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!