Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen esetekben kerül valaki...

Milyen esetekben kerül valaki elmegyógyintézetbe?

Figyelt kérdés
Nagyon félek.Voltam pszichiátrián de minimális javulás.Önveszélyesség még mindig fennál.Meg egyáltalán megtehetik?? Még nem vagyok 18
2022. aug. 7. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Attól nem kell félned mert olyan gyakorlatilag már nincs.
2022. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Senki le se szarja mi van veled, ezt nem rosszból írom, nemhogy bárhova zárjanak.
2022. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem létezik elmegyógyintézet. Szedd a gyógyszereidet, és minél gyakrabban beszélj pszichológussal.
2022. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Mert szerinted hova vinnének? Pláne ha nem vagy közveszélyes?
2022. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Amiket leírtál könnyen lehet, hogy be fognak oda zárni.
2022. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Mit hülyíted utolsó? Undorító, aljas dolog amit csinálsz. Kérdező ne félj, semmire sem fognak kényszeríteni, bezárni meg pláne nem. Saját bőrről mondom, szintén önveszélyes voltam.
2022. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
De de be fognak zárni. Ha önveszélyes vagy, akkor pláne. Még a gumiszobába is bedugnak ott majd helyre jössz.
2022. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha magadnak ártasz, akkor nem tesznek semmit, ha másnak ártasz, akkor börtön. Egy messzi rokonommal voltak mindig bajok, egyértelműen elmegyógyintézetbe való lenne, sose bírtak vele szülei, de orvosok sem tudták kezelni. Több kárt okozott, több bűncselekménynek is volt részese, szüleit is bántotta, verte stb. Fegyházbörtönbe került végül, mióta eszemet tudom, azóta ott csücsül bár nem tudom, hogy végül miért került be. Az anyukája régebben meghalt, apuja pár éve és a temetésére eljöhetett, de én a covid miatt nem mentem, így nem láttam még soha.

Röviden: próbálj orvost keresni és reménykedj, hogy be tudják állítani a gyógyszereidet. A rokonom sem ott lenne, ha huszonpáréve fejlettebb lett volna az orvostudomány.

2022. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként mire jó, hogy nem mondjátok meg az igazat? Igen, megkérdezi az orvos, a mentős, a rendőr bárki, akit kihívtak rád, vagy ahova te önként elmentél segítséget kérni, hogy gondolkodsz e öngyilkosságon. Ez a kulcskérdés. És ha azt mondod igen, akkor mész a zárt osztályra, nincs mese, mert ez a szabály. Ezzel saját magukat is védik, nehogy az legyen, hogy hazaküldenek valakit, aki aztán felakassza magát, majd őket veszik elő. Bent aztán beállítják a gyógyszered, akár akarod akár nem. Szóval ennek fényében gondold meg mit mondasz.
2022. aug. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
És te miért hazudozol utolsó? Öngyilkossági hajlamnál SEM kényszerítik befekvésre. Te ily beteg állat vagy, hogy arra gerjedsz: hazudozással rémítgetsz egy sérült embert?
2022. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!