Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem ezt minden új...

Miért érzem ezt minden új munkánál?

Figyelt kérdés
Bármikor ha állásinterjú előtt állok, akkor mindig előjönnek az öngyilkos gondolatok, bármilyen munka is legyen nem tudom elvégezni, mert semmirekellő vagyok. Sajnos 1 szerett gyakorlati helyem (felvettek volna de hülye módon nem kezdtem el és ez több éve van) elvesztése utána 1 munkahelyen se tudtam sokáig megmaradni és lehet ez is okozza a dolgot, de még olyan munkánál is van amit szívesen elkezdenék de az első napok ilyenek...olyan régóta ez megy hogy a végén alig találok munkát amit tényleg elvállalok, mert néhányat már lemondtam, el se mentem, megijedtem...úgy érzem még tini vagyok fejben és nem leszek kész soha felelősségekért hisz idáig mindig próbáltam valahogy halogatni a munkakezdést de most sehogy nem tudom és néha tényleg úgy vagyok hogy inkább meghalnék, utcán csöveznék mint dolgozzak. MIóta nem sikerült a munka gyakorlatos azóta vannak ilyen gondjaim. Pár éve érdekes olyan munkát kezdtem el amit ma biztos hogy nem tudnék és lelkesedéssel jelentkeztem és egyből felvettek, pedig hogy utáltam utána...most is lenne munkamegbeszélésem (nem komoly állások egyébként de mégis) és már azon gondolkodok hogy mégse megyek, meghalok ilyenek...sajnos volt néhány kínos interjú szerűségem is amik miatt egyre csökkent az az önbizalom. Miért van ez? Tényleg ennyire éretlen és életképtelen lennék?

2022. aug. 8. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan probléma, amit így itt kiírhatnál magadból és akkor hopplá meggyógyulsz. Menj el orvoshoz vagy klinikai szakpszichológushoz.
2022. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kóros önbizalomhiány.
2022. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hu, dettó. Én most kezdtem el terápiára járni.
2022. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!