Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi ez, segítene...

Nem tudom mi ez, segítene valaki ?

Figyelt kérdés

Már pár napja észre veszem hogy így maguktól jönnek ilyen gondolatok, hogy megyek az utcán és jön egy gondolat hogy hazáig már nem érek,mert meghalok addigra.

Vagy hogy felkelek pisilni közben jön egy gondolat,hogy ha felállok akkor össze esek és meghalok.

Ez miért lehet ?

Ijesztő és félek !



2022. aug. 11. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Ha valakit magadra haragítottál, lehet, hogy megátkozott. Menj és kérj bocsánatot!
2022. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet ezt így megmondani, ezer dolog lehet, az biztos hogy valami szorongás. Történt valami stresszes, felkavaró veled mostanában?
2022. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez a szorongás?

Igen, történt .

De ezt itt nem írnám le,ha nem gond.

Ezek szerint a félelem,az idegesség miatt van ez ?

Most is éhes voltam és megijedtem,azonnal hoztam ennivalót, nehogy rosszul legyek és meghalok .

Nagyon félek 😞😞

2022. aug. 11. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Hallgass pozitív gondolatokról videókat, tisztítsd meg az elméd, mert nem jó irányba mennek a gondolataid... Hallgass kellemes zenét, meditálj! Légy pozitív! Ha jönnek ezek a félelmetes gondolatok, mondd a helyzettől függően hangosan, vagy halkan, hogy STOP és kezdj el valami szépre gondolni (nem tudsz egyszerre két gondolatot táplálni)! Egy idő múlva, már a STOP szó hallatán megakad a félelem!

Ne add fel!!! Eltarthat egy ideig, de sikerülni fog! 🙏

2022. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!