Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder vagyok ez tény és...

Hipochonder vagyok ez tény és nem tagadom...viszont egyre jobban érzem hogy bekattanok.. lehetséges?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hipochonder vagyok régóta... szorongásos zavaraim vannak minden rohadt nap. Félek kimenni az utcára..persze kimegyek de általába rosszul leszek. A napokban pedig azt vettem észre hogy..kezdek megőrülni...olyan lelki állapotokba kerülök amiket szavakkal meg se lehet fogalmazni... állandóan...ilyen bizonytalanság érzetem van vagy hogy mondjam... lebegés szerű szédülés...de nem csak ez a gond...kezdek elveszni a saját gondolataimban...olyan mintha nem én irányítanám az életemet sőt... néha olyan érzésem van mintha ez nem a valóság lenne...néha rá kell jönnöm konkrétan hogy amúgy én most bent vagyok a városba és nem otthon....és....nem tudom....ha valaki bekattan, vagy kezd bekattanni arról tud??
2022. aug. 11. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
2022. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok hozzá
2022. aug. 11. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki „bekattan“ az mar nem tud sajnos onmagarol. Ha belegondolsz amikor latsz szegeny zavarodott magukban beszelo-hadonaszo embereket, ok nem tudnak magukrol, nem tudjak hogy amit csinalnak nem normalis.


Ha jarsz pszichologushoz o mit mond? Segit? Nem ugy tunik…

2022. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig próbál nyugtatni ami sikerül is de csak ideiglenesen...csak arra az adott napra talán megnyugszok de utána jönnek az újabb gondolatok
2022. aug. 12. 07:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Valts pszichologust.
2022. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki hipochonder az...gondolom a tünetek többségét vagy általában mindet a saját agya okozza....tehát ha egy hipochonder azt gondolja magáról hogy valami baja van, akkor valószínűleg nincs???
2022. aug. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!