Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy elpusztul a Föld,...

Félek hogy elpusztul a Föld, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal vagyok és a korombeliekkel ellentétben én nagyon stresszelek ezen. Nem tudom elképzelni hogy meghalok, de azt méginkább nem hogy mondjuk anya, apa, a testvérem, a mamám és még sorolhatnám. Egyszerűen nem szeretném de sírásrohamaim vannak emiatt. De már annyi hogy az nem normális. Mikor visszamegyünk a suliba tervezek beszélni pszihológussal mert nem csak ez az egy problémám van, de jelenpillanatban (!!) úgy gondolom hogy azok eltörpülnek emellett. Tudom hogy egyszer úgyis elpusztul a Föld, nem vagyok naiv, de félek belegondolni hogy ez akár 10-15 év múlva történhet meg.. valaki segítsen mert ez már beteges hogy mennyire aggódok ezért.

2022. aug. 13. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Attól nem kell félni,hogy 10-15 év múlva elpusztul a Föld,mert nem tudunk semmi dologról ami fenyegetné az emberiséget a közel jövőben.Ameddigre meg a Nap vörös óriás lesz,addigra,már úgyis másik bolygón fogunk élni.A haláltól meg végképp ne félj,hisz teljesen értelmetlen ezen szorongani.Az legyen a fontos,hogy amíg élsz légy jó és kedves ember,mindig segítsd elő mások számára jót,de azért ne hagyd,hogy kihasználjanak.Ne magadnak élj,hanem másoknak,de azért mindig légy önmagad.
2022. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ne aggódj - amit az életben elérsz, az mind semmivé lesz; hogy 10 év múlva vagy 60 év múlva, az végeredményben nem számít.
2022. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem,hogy gyerekkoromban nagyon aggódtam az apám halála miatt és szoktam sírni,ő ekkor történeteket mesélt az ő szülei meg a barátjai haláláról és én ekkor kisírtam magamat és sokáig nem aggódtam(kb.1 évig/alkalom).Azóta idősebb lettem és megtanultam beletörődni a problémáimba és úgy vagyok vele,hogy ha mindent megtettem annak érdekében,hogy jobb legyen nekem,de így sem sikerült az a dolog,akkor beletörődök.#1 voltam
2022. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

A Földet ne féltsd, az jó eséllyel megmarad.

Az embereket féltsd, és az élővilágot magad körül.

Ha pedig szeretnéd megőrizni őket, akkor majd, ha nagy leszel, akkor olyan emberekre szavazz, akik erre is odafigyelnek, ÉS még eszük is van hozzá (például a sötétzöld Greenpeace-nek sajnos nincs).

Addig pedig tanulj sok reáltudományt, hogy felismerd ezeket a dolgokat, ne lehessen megvezetni téged, és beszélj ezekről is minél több emberrel.

2022. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem pusztul ki a Föld, akkor potyára aggódtál.

Ha kipusztul, akkor meg kétszer szenvedsz, ha előre aggódol.

Bízz inkább a legjobbakban, úgy sem tehetsz ellene semmit.

2022. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Köss rá biztosítást!

Lásd még a témában Moldova György

[link]

Húsz fillér a békéért c. művét

2022. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
A fiatalok fele optimistán tekint a jövőbe. A másik felének nincs pénze drogra...
2022. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Ne félj! Ami elkerülhetetlen nem kell félni tőle. Mi itt vagyunk neked,
2022. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 LeonScottKennedy ***** válasza:
48%
Bújj a pincébe.
2022. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
42%
Azért a föld pusztulásának is volna haszna, mert akkor végre tutira bukna a fidesz kormány.
2022. aug. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!