Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap este túlságosan felzakl...

Tegnap este túlságosan felzaklattam magam bizonyos régi emlékek visszaidézésével. Ettől olyan szintű idegroham jött rám, hogy tetőtől talpig remegtem, hányingerem és gyomorgörcsöm lett. Ilyenkor mi a teendő, van valami gyors megoldás?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok gyors megoldásról. Egyáltalán valahogy át kellene huzalozni az ezzel kapcsolatos érzéseidet, ha ennyire felzaklat. Hátha van tanulsága a történteknek, vagy valahogy nyerj belőle energiát a küzdelemhez. Ezt beszélgetős terápiában lehet megcsinálni.
2022. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Hosszutavon : Pszichologus jo lenne, foleg azert mert lathatoan nem tudtad azt az emleket feldolgozni. Ha ez olyan, hogy nem tudod elvalasztani az eletedtol, akkor ne hanyagold el.

Rovidtavon: tereld el vhogy a figyelmedet, oromet okozni magadnak, mindenkeppen foglald el magadat, hogy ne kattogjon ezen az agyad. Vagy at is gondolhatod miert valtja ezt ki benned az az emlek, es megprobalod vhogy racionalis elkuloniteni a jelentol az erzeseket, amiket general.

2022. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Most ezért nem fognak engem szeretni, de igyál valamit! Persze alkoholra gondolok!
2022. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát, amúgy el tudnám választani, de az a személy aki okozta, jelen van az életemben. Még ez sem lenne baj, ha nem hozná fel a témát és a történteket, Mert olyankor el kezdek rágódni, egyre jobban belelovalom magam, mindenféle jeleneteket képzelek el amikben beolvasok neki vagy épp elrohanok vagy mit tudom én. Tudom hogy idáig nem kellene eljutnom és itt kellene elterelni a figyelmem, de olyankor egyszerűen akarom hogy végiggondoljam. Aztán kkésőbb már bánom. De ilyen még sosem volt mint tegnap este, gyomorgörcs meg hányinger.
2022. aug. 14. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
2 tüske-sör és máris nyugi van. Legközelebb meg nem agyalsz azon, hogy régen mi hogy volt.
2022. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem tudod a konfliktust lerendezni az illetovel vagy kizarni az eletedbol?
2022. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kizárni egyelőre nem lehet, lerendezni pedig azért nem tudom, mert vele nem lehet, mert sosem ismeri be, hogy ő bármiben is hibás lenne.
2022. aug. 14. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szarugy, de vannak ilyenek sajnos. Szulo vagy lakotars az illeto?
2022. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szülő.
2022. aug. 14. 11:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem, meg suliba jarsz?
2022. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!