Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen tud segíteni pszichológus?

Ezen tud segíteni pszichológus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Asszem ez egy gyerekkori trauma miatt alakult ki nálam

Az volt a helyzet hogy lehettem kb 13 éves és az akkori barátnőmmel álltam az állomáson és odajött hozzánk egy 6 főből álló cigány társaság kb 20-21 évesek lehettek és elkezdtek nekem beszólogatni és a barátnőmet fogdosni és teljesen lefagytunk.. én nyuszi meg akkoriban nem mertem semmit se tenni mert féltem.. ezt már utólag nagyon bánom de hát nem lehet ezzel már mit csinálni..

És mikor középiskolás voltam sokszor kötöttek belém random kéregetők is az állomáson és szerintem ez az oka a mostani problémámnak..


Félek az emberektől, nem merek kimenni itthonról csak dolgozni.

És munka se jó így mert biztiőr vagyok és nem tudom helyesen végezni a munkám mert félek

Nem merek elmenni a városba se.. félek hogy belémkötnek.. utàlom ezt az érzést és nem tudom hogyan heverjem ki… 21 éves vagyok jelenleg és férfi



2022. aug. 14. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Igen, egy ilyen szorongással mindenképpen érdemes felkeresni egy pszichológust. Ha olyan fokú és jellegű a szorongás, akkor pszichiáteri segítségre is szükség lehet, de ezt a pszichológus majd eldönti néhány ülés után a részletek ismeretében.
2022. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, a helyzet ironiaja. Az elet tenyleg neha bemutat…

Nagyon egyszeru hogy ferfikent es foleg biztonsagi orkent hogyan tudsz ezellen tenni: epits fel olyan kondit amivel megjon a kello onbizalmad hogy ha valaki beled is kot kisujjal lerendezed.

Rengeteg vilaghiru sportolo meg thaiboxolo, stb beszelt ilyen elmenyekrol hogy valaki elverte oket vagy belejuk kotott es elhataroztak hogy ez soha tobbe nem fog megtortenni.

2022. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "cigánybűnöző" azért erőszakos mert nem lát kiutat, pedig van csak nem látja... Ezért senkit nem kell utálni.
2022. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!