Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafóbiások! Mit tudtok...

Agorafóbiások! Mit tudtok csinálni egész nap a házban? Miből éltek meg?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 18:27
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Senki nem mer felelni, hogy miből éltek? Ki tart el?
2022. aug. 19. 16:57
 22/25 anonim ***** válasza:
93%

Mi közöd hozzá?


És még fontosabb kérdés: miért kérdezgeted a válaszolókat, h "lányok"-e ill. hány évesek? He? Erre felelj.

2022. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem enyhe agorafóbáim van, "csak" bizonyos helyzetekben jön ki de viszont mindennap. Én majdnem mindennap elhagyom a házat és én önmagam tartom el. Nagyon-nagyon-nagyon kellemetlen betegség de sajnos kialakult és most együtt kell élnem vele. Vannak jobb napok, vannak rosszabbak. 30 éves nő vagyok.
2022. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én is dolgozok,most két hétig csak kajaert mentem és kutyát sétáltatni. Magamat tartom el.regen volt,H nm volt munkám,de utána mindent vusszafizettem anyámnak. De amúgy senkinek semmi köze ki hogyan él és miből..
2022. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
18-asnak, több mint 10 éve tart az eleje nem volt leányálom.
2022. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!