Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyukám daganatos beteg, hogy...

Anyukám daganatos beteg, hogy éljem túl ezt az egész időszakot?

Figyelt kérdés
22 éve kezdődött, mellrákkal, most csont és tüdőáttétje van. Ma volt orvosnál és magasabbak a tumormarkerek megint. Sajnos az orvos világos volt, megfordítani ezt már nem tudja csak lelassítani. Hogyan tudnék pozitívabb lenni, hogy ezzel is segítsem őt? Nincs valami segítő csoport vagy valami? Nyugtatót és hasonlót nem akarok szedni.

#rák #fájdalom #segitö csoport
2022. júl. 27. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A betegeknek az onkológiai intezetben szokott lenni csoport és egyéni terápia pszichológussal.
2022. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Mindfulnes meditáció pszichológussal érhető el a fenti linken.

2022. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most vesztettem el édesanyámat ugyanígy. :( sok erőt kívánok, szükséged lesz rá. Próbálj minél többet vele lenni, minden percet, minden órát, amit csak tudsz, mert később bánni fogod, ha nem. Nálunk a kezelő kórház onkológiáján volt pszichológus, amit a hozzátartozók is igénybe vehettek.
2022. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Vannak ilyen csoportok, az orvostól is lehet kérdezni, biztosan tudja. Sajnos nem jók a kilátások, nálunk is ez volt, csak más volt az alaptumor. Anno nekem akármit mondhatott bárki, semmi sem nyugtatott meg, ráadásul minden egy Szilveszter napján kezdődött. Tölts vele sok időt, mást nem tudsz tenni.
2022. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 🥺🥺🥺
2022. júl. 28. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nátriumhiány
2022. nov. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!