Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggel,reggeli és első cigi...

Reggel,reggeli és első cigi után fura érzés az egész testben ,mitől lehet ?

Figyelt kérdés

Szinte érzem az első cigi után az egész testen megy végig valami érzés aztán mennem kell wcre és utána sem múlik ilyen belső remegés,nem is tudom leírni mi ez .

Meg itt a mellkasomnál fura érzés belül.

(Pánikbeteg vagyok, rivotril és Yarocen szedek )


2022. júl. 23. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Reggeli cigi után mindenkinek megindul a kaki.
2022. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm. Ilyen bizsergő , pezsdítő érzés? Első pillanatban még (ha nem tudod mivel folytatódik ) mondhatjuk hogy jó érzés?


Nekem nagyon ritkán volt ilyen, amikor már fullra ki volt ürülve a nikotin és végre megkaptam. Gyanítom a nikotin csinálja. És mivel az egy stimuláns, bizony erősítheti a szorongásos tüneteket. + CO2 (és főleg CO) is jut a testedben. A CO2 szint növekedés pedig egymagában IS provokálja a pánikbetegek bajait (mint ahogy a véráramba jutó tejsav is)

2022. júl. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nikotin valószínű,tedd le a cigit nincs értelme. Én az elfbarral jártam így mikor sokat szívtam ment a hasam onnantól kezdve letettem,nincs értelme egyiknek sem csak roncsolja a tüdőt és lásd még fizikai tüneteket is okoz,nekem mondhassa bárki ugyanúgy káros mind,végülis csak füst jut a tüdődbe. Nekem az ilyentől még csak jobban előtért a pánikroham.
2022. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ez erősíti a pánikot.

Csak nem értem most miért van ez. mióta rivotrilt szedek azóta vannak ilyen furcsa dolgok.

Előtte nem volt 😞

2022. júl. 25. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű attól
2022. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!