Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hülye lennék? Vagy mi baj van...

Hülye lennék? Vagy mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy nekem, mindenkinek kb. mindent el kell mondania kb. 5x, hogy felfogjam vagy ne felejtsem el? Munkahelyen is valaki elmond vagy megmutat valamit és egy 10 perc múlva kb. már nem is emlékszem rá. Emiatt már, ha bármi problémám is van vagy kérdésem lenne, már azt se merem mással megbeszélni, mert félek, hogy rosszul emlékszem valamire, vagy hülyeséget mondok.


Sok dolog van ami a múltban történt és ha megkérdezel valakit róla, természetes neki, hogy vissza tud emlékezni rá, nekem nem, én sok mindenre, nem tudok pontosan visszaemlékezni, csak max a főbb lényegek vannak meg.

Ezek miatt sokan azt hiszik, hogy hazudós vagyok vagy, ha azt mondom valamire, hogy nem emlékszek rá, akkor meg azt, hogy hülye.


Sokszor van, hogy valaki mondd valamit és én félreértem, hogy mire gondolt az adott ember.


Nagyon rossz ez, mert úgy érzem, hogy hülye vagyok, hogy nehéz a felfogásom.


Sokszor nem is merek vissza kérdezni, mindig minden társaságba csendes vagyok, mert félek, hogy hülyeséget kérdezek vagy hülyeséget mondok vagy esetleg, hogy valaki mondd valamit és én félreértem.


Világ életemben ilyen voltam ezeknek a dolgoknak az ellenére eltudtam végezni egy egyetemet is és középiskolát is szinte 0 tanulással kb. 4-es szintre.


2022. aug. 17. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak a rövid távú memóriád sz@r.
2022. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülye nem vagy, mert felismered, hogy gond van.
2022. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hohohohó, a 2-es nagyon nagyot mondott, hoppá hoppá... Nagyon igaza van a 2-esnek hohohohohohohó ez nagy volt. Ezt a síromon is el tudnám képzelni, huhhúh..
2022. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A rövid távú memóriáddal lehet, h gond van, de ez a magolást vagy bonyolultabb dolgok megértését nem befolyásolja.


Vagy önbizalomhiány miatt félsz, h elfelejtetted, rosszul értetted stb.


Lehet más is ugyanígy felejt, de azt hiszed, h te jobban.

2022. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fogj a kezedbe egy jegyzettömböt, vagy menj el orvoshoz, vagy mindkettőt.
2022. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Füvezel?
2022. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!