Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segíthet bármit egy pszichiáte...

Segíthet bármit egy pszichiáter, vagy csak gyógyszereket adna amitől teljesen hülye lennék, vagy jobb ha tényleg nem élek tovább?

Figyelt kérdés

A problémámmal az életemmel forduljak pszichiáterhez, vagy ha úgy érzem, hogy semmit nem fog érdekelni mert az sem érdekel, akkor úgy is csak gyógyszereket írna fel amitől totál zakkant leszek?


Úgy érzem, kiábrándultam a párkapcsolatokból, az emberekből, a nőkből, és semmi értelmét nem látom az életemnek, meg úgy az egész életnek ahogy van, és fogalmam sincs miért kelek fel és megyek el dolgozni mert az is értelmetlennek tűnik.

31/f


2020. febr. 14. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted ez érdekel itt bárkit?
2020. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egy terapeutahoz menjel el eloszor. Az nem irhat fel gyogyszert, de egy terepias beszelgetes sorozat biztosan a segidsegedre lehet. Nem konnyu ma helyt allni a vilagban es part talalni. Nem szegyen szakember segitseget kerni.
2020. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
Nincs veled semmi baj, jól érzékeled, a világban összekuszálódott minden. Mmint a párkapcsolatok terén. Keress egy pszichológust és tegyétek helyre a dolgokat!
2020. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Pszichológus nem ad gyógyszert, emiatt inkább azt javaslom.

Plusz jó könyv Andrew Matthews: Barátkozni jó. Hogy tudd, hogy mind ugyanúgy működünk.

2020. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress szakszerű segítséget, ez lehet pszichológus, tanácsadó, csoportterápia, szükség esetén pszichiáter. Addig menj, amíg meg nem találod a megfelelőt. Ha most úgy érzed, nem hiszel benne, hogy van értelme vagy tud segíteni, nézd így: nincs igazán veszíteni valódi és legalább adsz magadnak egy esélyt.
2020. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki a "paleo diétát".
2020. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon megjártam a pszichiáterekkel. Jól teletömtek mindenféle szarral és fogalmuk se volt, mire adják. Mondjuk én teljesen kiábrándultam az orvosokból/terapeutákból is. Átérzem a problémád.


33/n

2020. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jdfGabrella ***** válasza:
A pszichiáter nem segít senkin sem.
2020. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!