Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Pánikroham?

Ez mi lehet? Pánikroham?

Figyelt kérdés
Ott aludtam az egyik barátnőmnél(öten voltunk). Ők mindig három kerűl elaludnak mert fáradtak, de én nem bírok. Bárkinél alszom akkor nem tudtok elaludni kijárkálok a mosdóba mint ha felfáztam volna mert csak úgy érzem minha kellene de nem jön semmi ha kimegyek. Akkor amikor a barátnőmnél aludtam és már rajtam kívőűl mindenki aludt elkezdett a kezem remegni és elkeztem hallkan sírni. Aztán kb 2 óra múlva én is eltudtam aludni.

2022. aug. 18. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
16/l
2022. aug. 18. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A pánikroham nem ilyen.

Stresszes voltál csak.

2022. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pánikroham, nyugi. Valami érzelem jött csak így ki rajtad.
2022. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A kérdező vagyok csak elfelejtettem a jelszavam. A remegés az mostanába nem szokott lenni, de azt vettem észre, hogy ha nem tudok kimenni mosdób akkor pisilnem kell. Suliba 2 óránként kell, de ha rá ülök a WC-re pár csepp jön csak
2022. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Nálam is van ilyen, akkor van nekem, ha stresszes vagyok.

Elmehetsz sulipszichológushoz, biztos tud segíteni.

2022. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!