Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amoxophobia, Anxiety 1 hét...

Amoxophobia, Anxiety 1 hét múlva lesz egy 3 és fél órás kocsi utam és rettegek az autóban pánik rohamom van halál közeli élményem ami teljesen megvonta tőlem az élet örömeit.. mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 perces utat nemtudok végig ülni annyira félek és rosszul vagyok egyszerre hánynom kell, ájulás keringett és halál közeli élményem van minden autóba üléssor úgy érzem nincs tovább megfogunk halni ez az érzés 1 évvel kezdődött csak úgy a semmiből jött elő és már egy hete nemtudok aludni egyszerűen nemtudom leállítani az agyam a gondolkodástól… Angliában vagyok beszeltem az NHS-el gp meg nem segít de mindenképp felhívom őket valaki kérem segítsen! 😭

#félelem #pánikroham #Amoxophobia
2022. aug. 10. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen fóbiák soha nem a semmiből jönnek, maximum nem tudod, hogy mi váltotta ki. Gondolom ilyen állapotban nem te fogsz vezetni. Lehet bevenni nyugtatókat, altatót, és akkor végigalszod az utat. Vagy inni vmi töményet, az is elazít. Beszélgess az útitársakkal, és néha meg lehet állni kicsit tornázni, inni. Ha nem létszükséglet az út, akkor meg halaszd el, mond le, és majd akkor menj ha jobban leszel.
2022. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én csak utas vagyok elhalasztani nemtudom mert már 2 éve halasztom… egy fontos papírt kell elintéznem a lányomnak hogy haza tudjam vinni látogatóba..inni nemihatok :D xanax viszont segítene elaludni és ha kipihenve mennék lehet jobban segítene
2022. aug. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!