Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egy jól kezelt...

Szerintetek egy jól kezelt pszichiátriai beteg az szülhet gyereket, és lehet nála gyerek?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem érint ez a kérdés, mert 40 felett vagyok, de érdekel a téma, mert voltam már olyan szituációban, hogy csodálkoztak azon, hogy van/volt nálam gyerek, aki nem is könnyű eset, mert autista, és fogyatékkal él. Sok olyan esettel találkoztam a munkahelyemen is, amikor az anyukánál nem lehet gyerek. Most töltötte be a 18-at, és kb. egy éve lakik otthonban, mert egyre nehezebb vele, de rendszeresen hazahordom, és most is itthon van, mert szünet van. Szoktam sűrűn látogatni is. Van egy másik is, aki az apukájával lakik, de elég jó a kapcsolatom vele, és rendszeresen látogatom, és költök rá. Sokan csodálkoznak, mert nem feledkezek meg róluk, és megteszek értük sok mindent. Egyébként bipoláris-zavaros vagyok, és járok rendszeresen orvoshoz. Gyógyszert is szedek, és rehabos munkahelyen dolgozok.

2022. aug. 19. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
A genetikai hajlam miatt inkább ne.
2022. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Ha gyógyszert szedsz, abba kell hagynid amíg terhes vagy és szoptatsz.
2022. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
A "kezelt pszichiátriai beteg" igen sokféle lehet, pl. depresszió esetén nem probléma, skizofrénia esetén igen.
2022. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az én családomban nem ismert az ilyen betegség. A gyógyszerek olyanok, hogy ártalmasak lehetnek, de az orvos szerint vannak már olyanok is, amik terhesen is szedhetőek.
2022. aug. 19. 16:51
 5/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Persze, ezt mondja, de ha beteg lesz a gyerek, akkor a felelősséget is vállalja? Ezt nyugodtan megkérdezheted.
2022. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy mondta a doki, hogy ha nincs kezelve, az rosszabb a babának is.
2022. aug. 19. 16:52
 7/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
80%
Oké, csak miután megszületik a gyerek, azt már nem tudod visszavonni.
2022. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az mRNS oltasrol is ezt mondtak, hogy nem árt a babának. Aki elvetélt azt nem nyugtatja meg, bár még mindig jobban járt, mintha kihordott volna egy fogyatékos gyereket.

A terhesség kurvára nem játêk. NEM SZABAD GYÓGYSZERT SZEDNI.

Akkor sem ha az orvos azt mondja, hogy az nem árt a babának.

De árt.

2022. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Orvosodat kérdezd már meg, hogy mi a különbség egy ilyen helyzetben a terhesség alatt szedhető és nem szedhető gyógyszerek között? Elmondom, semmi, csak marketing. De semmi gond, szedjed, csak akkor a doki írásba adja ezt neked és ha a gyerek beteg lesz, akkor majd ő neveli fel vagy fizet kártérítést. Elmondom, rögtön elbizonytalanodik. Értelmes ember vagy, gondolkozz.
2022. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ne szaporodjon mentális beteg

Az én szülőm megtette és én iszom a levet

2022. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!