Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki szorongott a semmitől ?

Ki szorongott a semmitől ?

Figyelt kérdés

4 napja rám tört a szorongás éjjel nappal, és nem tudom mi okozza.

Frontin se segít. Megy a hasam, hànyingerem van és segogy se jó :(


2022. aug. 22. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Doki?
2022. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Igen, első, a doki is biztosan szorong a semmitől. :D

Kérdező, hozzád képest én alig-alig szorongtam, de az is csak úgy, a semmitől volt.

2022. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyi sz@rság történik körülöttünk a világban, hogy az lenne a fura, ha valaki még nem szorongna. Én is szorongok állandóan, néha tudom mitől, máskor nincs konkrét oka.

Javaslom az "Idegeimre mentek csepp"-et, én azt keverem mindenbe amit iszok, van amikor segít.

2022. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én. Nem azt mondom, hogy a semmitől, de már kb. 1-2 éve olyan dolgokon is képes vagyok szorongani, amiken mások nem nagyon, egy átlag ember meg sem érti, miért. Pedig amúgy én is tudom, hogy felesleges, semmi nem fog történni bizonyos esetekben, de továbbra is szorongok.
2022. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Én, kb 2 évig 17-19 éves korom között. Így utólag azt gondolom, hogy nagyon féltem a felnőtté válástól, az önállóságtól. De 19 éves korom után ez valahogy megoldódott és egyre ritkultak az ilyen félelmeim.

Tudom ajánlani a MagneB6-ot.

2022. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!