Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az hogy valakinek...

Lehetséges az hogy valakinek pszichózisa van de közben tud róla és még képben van?

Figyelt kérdés
Lehet hogy valaki még tudja magáról vagy az már annyira elborult állapot hogy már nincs valóságérzete és nem tud magáról?
2022. aug. 22. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Enyhébb pszichózisnál lehet. Akkor nem tud róla, ha téveszméje van. Ha csak halu, tudhatja, hogy kóros.
2022. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz megfogalmazni a tüneteket, de nagyjából ilyenek

Nem tudom felfogni a vírussal kapcsolatos mizériákat, sokszor nem tudom eldönteni hogy ez egy film e vagy sem.

Igazából ott kezdődtek a gondok

Csak simán fekszem a szobámban és olyan mintha rángatózna körülöttem a tér. Az időt másképp érzem mint eddig.

Mikor filmet nézek volt már hogy így éreztem magam mintha egy karakter lennék és hogy olyanokat kellene csinálnom a való életben mint ami a filmben történt

Sokszor vagyok dühös, volt hogy halálos fenyegető üzenetet küldtem valakinek, aztán mikor józanabb voltam rájöttem hogy ez túlzás volt

Tudnék még sokat írni, de nehéz megfogalmazni

Deperszonalizáció tüneteit hozom, azt felismertem magamon

2022. aug. 22. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet ezek súlyosabb derealizációs tünetek. Talán pszichózos előszobája. Orvossal kellene beszélni.
2022. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!